Циганик: «Для «Шахтаря» цей поєдинок буде простішим, ніж для «Динамо»

Динамо Київ 9 Травня, 17:25 357
Циганик: «Для «Шахтаря» цей поєдинок буде простішим, ніж для «Динамо» | 19-27
Відомий коментатор Ігор Циганик зробив прогноз на матч чемпіонату України «Шахтар» — «Динамо».
«Нас чекає «Класичне» українське протистояння «Шахтар» — «Динамо». Обидві команди підходять у дуже хорошій формі до цього поєдинку. Мені буде важко визначити переможця у цьому матчі, тому що наразі і «Шахтар», і «Динамо» демонструють чудовий футбол, і там, і там є свої лідери. Для «гірників» цей поєдинок буде простіший, адже вони мають перевагу над «біло-синіми».

Думаю, вони спробують зберегти цю перевагу. За два тури до завершення УПЛ (після цього матчу) мати +4 очки переваги над «Динамо» — це достатньо серйозно, це в принципі гарантує чемпіонство. «Динамо» ж, для того, щоб розраховувати на чемпіонство, обов’язково потрібно перемагати. Тому «Шахтарю» буде простіше, вони можуть дозволити собі зіграти від оборони. Ну а «Динамо» доведеться лізти вперед, забивати голи, десь ризикувати, створювати моменти і відкриватися.

В принципі, я не можу поставити на переможця цього протистояння, але переконаний, що голи заб’ють обидві команди. Також поставлю на гол Данило Сікана та Владислава Ваната, — сказав Циганик.
Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!