Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Відставання України від Греції стало ще більшим

Футбол України 10 Травня, 11:13 463
Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Відставання України від Греції стало ще більшим | 19-27
Матчі -відповіді 1/2 фіналу єврокубків не змінили розклад у таблиці коефіцієнтів УЄФА. Натомість піднесли кілька сенсацій. Перша: у жодному фіналі трьох єврокубків не буде англійських команд. Друга: грецький клуб зіграє у другому єврокубковому фіналі в історії та першому – за більш ніж 50 останніх років.

Мова про Олімпіакос, який у півфіналі Ліги конференцій вибив Астон Віллу, перемігши у кожному з двох матчів. Успіх Олімпіакосу дозволив Греції до 3.125 балів збільшити відрив від України та обійти Ізраїль.

Цього сезону на п’ятьох наші клуби заробили 4.1 бала. 2,2 бали приніс Україні Шахтар: 0,8 бала – за пряме потрапляння до групи Ліги чемпіонів, 1,2 – за виграші у Антверпена (двічі) та Барселони, 0,2 – за нічию з Марселем. 1,2 бали принесла Зоря – перемога над Славією у кваліфікації, нічия з Гентом та дві перемоги над Брейдабліком на основній стадії. 0,3 бали отримав Дніпро за нічиї з Панатінаїкосом, Славією та Спартаком. По 0,2 бали – Динамо та Ворскла – за виграші у Аріса та Діли.

У фіналах трьох турнірів зіграють представники чотирьох країн. По два клуби представлять Німеччину та Італію, по одному – Іспанію та Грецію.