Першість U-19. «Динамо» у меншості обіграло «Шахтар» - відеоогляд

Першість U-19. «Динамо» у меншості обіграло «Шахтар» - відеоогляд | 19-27
«Динамо» U-19 у принциповому матчі здолало «Шахтар».

• Вилучення: Захарченко (50 хв.)

«Шахтар»: 1. Барченко - 2. Шекелета, 3. Башмарін, 4. Є.Костюк, 5. Огарков, 6. Лосенко, 7. Ющенко, 8. Бундаш, 9. Демченко, 10. Цуканов - 11. Пушкарьов

«Динамо»: 71. В.Суркіс - 20. Гусєв, 4. Захарченко, 2. Михавко, 6. Котуха - 3. Балаба, 8. Білий, 22. Осипенко, 7. Кремчанин, 10. Маткевич - 11. Пономаренко

*****

У ключовому матчі чемпіонату U19 динамівці у гостях зіграли із лідером турніру «Шахтарем». Перед звітною грою наш суперник мав перевагу в один бал, отже для виходу на перше місце киянам потрібна була лише перемога.

Як часто буває у подібних ситуаціях, ціна помилки була дуже високою, отже обидві команди не ризикували у першому таймі. М'ячем більше володіли господарі, але з реальних нагод у них був шанс Пушкарьова на 29-й хвилині (удар у стійку) та дальній удар під поперечину (Суркіс здійснив важливий сейв).

Динамівці грали уважно та обережно, шукали свій момент та знайшли його вже у компенсований до першого тайму час. Удар Осипенка був заблокований, але м'яч відскочив до Маткевича, який влучно пробив з гострого кута - 1:0 на користь «Динамо»!

Другий тайм почався з сумнівного вилучення Захарченка, якому арбітр показав другу жовту картку у ситуації, коли відсутність попередження було більш логічним рішенням. Динамівці провели заміну, перебудувалися та досить швидко забили другий м'яч.

На 57-й хвилині Кремчанін відпасував у штрафний суперника, а гравець захисного плану Балаба прийняв рішення, як форвард з багаторічним досвідом - точний удар метрів з 14-ти в один дотик низом у дальній кут!

Господарі грали у більшості та володіли м'ячем. Динамівці обрали більш захисний варіант гри, що було логічно, враховуючи рахунок та інші обставини. Але втримати «сухий» результат не вдалося. На 62-й хвилині після навісу з флангу Огарков пробив головою та м'яч по складній для голкіпера траєкторії влетів у дальній кут.

Обидві команди провели декілька замін, але сценарій гри не змінився. Шахтар атакував великими силами, а динамівці грали від оборони. На 77-й хвилині господарі створили гольовий шанс, але Гусєв врятував команду після удару з кількох метрів.

У подальшому динамівці діяли організовано та чітко у захисті, більшість атак суперника руйнувалися до штрафного майданчика, а коли м'яч опинявся біля воріт, то холоднокровні дії захисників та воротаря не дозволили опонентам завдати вирішальний удар.

У підсумку надважлива перемога для підопічних Ігоря Костюка. «Динамо» повертається на перше місце!