Шатернікова пояснила, чому Ломаченко мовчить про війну в Україні

Український спорт 10 Травня, 13:16 311
Шатернікова пояснила, чому Ломаченко мовчить про війну в Україні | 19-27
Український боксер є досить закритою людиною.

Віцепрезидентка Національної ліги професійного боксу України та єдина українська чемпіонка світу з боксу Аліна Шатернікова пояснила, чому її співвітчизник Василь Ломаченко мовчить про війну на батьквіщині.

– Аліно Анатоліївно, зараз Ломаченко отримує порцію хейту від українців через мовчання про війну у нашій країні. Спілкувались з ним на цю тему? Розкажіть, яка у нього позиція?

– Ми спілкувалися і зараз спілкуємося на цю тему. Ось в перший день, коли я приїхала, ми сиділи в номері готелю і розмовляли. Він говорить про війну точно так, як ви, як я. Тобто, ніяких інших поглядів на ситуацію в країні у нього немає. Він говорить так, як і всі українці.

– Чому ж він мовчить та не пояснить народу України навіть цього?

– Ви дуже часто бачили інтерв’ю Василя для медіа, окрім тих, які виходять перед поєдинками? Ломаченко – досить закрита людина. І я не оцінюю, погано це чи ні. Він такий, яким є. Ми всі – люди, і всі ми індивідуальні. Василь не любить публічності, зважаючи на те, що він атлет світового рівня. Але за відчуттями себе в цьому світі він досить закритий.

Я знаю чітко його позицію, а говорити йому, щоб він виходив і щось казав… Ну, слухайте, він дорослий хлопець і знає, що він робить. Я розумію його, тому що я також до певного періоду у своєму житті була досить закритою людиною. Я ненавиділа відповідати на якісь там питання, виходити у медіа та щось розповідати. У нього – такий спосіб життя, він живе саме так. Гнобити його за те, що він не любить цієї публічності? Особисто я так ніколи не роблю.

– Можливо, хтось із людей зрозуміє його позицію, якщо він нею поділиться.

– Люди не хочуть цього чути. Вони хочуть чути так, як їх привчає якась шаблонна історія. Люди часто не бачать різнобарв’я цього світу й інших людей. Ми не можемо всі бути однаковими. Нас у радянщині намагалися зробити всіх однаковими, але зараз ми вільні. Кожен чинить у своєму житті так, як він почуває, як це йому підходить.