«Я намагався бути чесним з вами»: тренер «Евертона» озвучив ключове завдання на новий сезон для Миколенка і Ко

Світовий футбол 12 Травня, 19:43 285
«Я намагався бути чесним з вами»: тренер «Евертона» озвучив ключове завдання на новий сезон для Миколенка і Ко | 19-27
Головний тренер «Евертона» Шон Дайч розповів, заради чого він та його команда будуть працювати наступного сезону.

Евертон не програє вже протягом п'яти матчів поспіль, вигравши чотири з них, і забезпечив собі участь у Прем'єр-лізі Англії на наступну кампанію.

Головний тренер мерсисайдської команди Шон Дайч заявив, що в сезоні 2024/25 завдання для його команди буде ідентичним.

«Наша мета на наступний сезон – зберегти цей клуб в АПЛ, вона не змінилася. Буде ще більше викликів. Я намагався бути чесним з вами, кажучи вболівальникам правду. Це не буде виправлено за одну ніч. Це буде процес розбудови, і на це потрібен час.

Я думаю, що є зростання з того часу, коли я прийшов, до того, що є зараз. Безумовно, є розвиток команди, гравців та менталітету. Але попереду ще довгий шлях, щоб повернутися до того стану, в якому Евертон має бути».

Спеціаліст зазначив, що фанатам варто бути більш реалістичними щодо стану клубу.

«Я намагаюся прибрати різницю між тим, що бачать люди і що є насправді, щоб вболівальники сказали: «Гаразд, ми начебто досягли того, на чому ми зараз перебуваємо». Я намагаюся це зробити, але попереду ще багато викликів.

Я маю на увазі не лише фінансові, я маю на увазі збалансування клубу, збалансування гри, збалансування структури заробітної плати... Попереду ще багато викликів», – приводить слова Дайча LiverpoolWorld.

Нагадаємо, що у матчі проти Ліверпуля (2:0) Віталій Миколенко отримав травму і з того часу Евертон провів уже три зустрічі.