Маркевич передав босам «Карпат» список потенційних новачків – наставник «левів» визначився з долею останнього легіонера

Футбол України 13 Травня, 11:30 231
Маркевич передав босам «Карпат» список потенційних новачків – наставник «левів» визначився з долею останнього легіонера | 19-27
Головний тренер «зелено-білих» Мирон Маркевич прокоментував непросту перемогу над ФСК «Маріуполь» (2:1) в рамках 8-го туру Чемпіонської групи Першої ліги.

«Знову було нервове протистояння з максимально налаштованим суперником. Знову створили собі проблеми. Відкривши рахунок, створили ще декілька гольових моментів, проте підвела реалізація. А в середині другого тайму колективна помилка призвела до пропущеного м'яча. Добре, що під завісу поєдинку вирвали перемогу завдяки голу Юрія Тлумака, який вийшов на заміну.

Поєдинок з ФСК Маріуполь ще раз підтвердив, що Карпатам потрібне серйозне підсилення. УПЛ – зовсім інший рівень у порівнянні з Першою лігою. Кілька днів тому я зустрічався з клубним керівництвом, передав йому список з 6 новачків, яких хотів би бачити в команді. Просив, щоб з цими гравцями з'явилася визначеність до 24 травня.

Щодо французького півзахисника Джареда Хаси, який виступає за Карпати на умовах оренди, то я дав можливість йому проявити себе в матчі з ФСК Маріуполь. Легіонер справив добре враження, і я б хотів, щоб він залишився в Карпатах», – розповів Маркевич у коментарі Sport.ua.