Сергій Нагорняк: «У фіналі Кубка України я не бачу інтриги. Перемога «Ворскли» виглядає фантастикою»

Футбол України 15 Травня, 15:41 153
Сергій Нагорняк: «У фіналі Кубка України я не бачу інтриги. Перемога «Ворскли» виглядає фантастикою» | 19-27
Український тренер і експерт Сергій Нагорняк поділився своїми очікуваннями від фінального матчу Кубка України між «Ворсклою» і «Шахтерем».
«Для того, щоб перемогти, «Шахтарю» особливо нічого вигадувати не потрібно — просто діяти у своєму ключі. А от полтавцям необхідно стрибнути вище голови, враховуючи, які результати команда показує в останніх матчах чемпіонату... Хто б що не казав, але, на мій погляд, «Ворскла» зараз перебуває, м’яко кажучи, не в найкращому стані.

В одній грі може статися все, що завгодно. Важливо, щоб «ворскляни» були сконцентровані з першої до останньої хвилини. Однак в ігровому плані їм буде складно щось протиставити «Шахтарю». Вважаю, «Шахтар» не дозволить полтавцям диктувати свої умови. Принаймні у фіналі Кубка України я не бачу інтриги. Перемога нинішньої «Ворскли» над нинішнім «Шахтарем» виглядає фантастикою.

Інша справа, якщо у «Гірників» по ходу матчу буде солідна гольова перевага — тоді я допускаю більшого володіння м’ячем від «Ворскли». На мою думку, донецький „Шахтар“ все ж здобуде досить впевнену перемогу проти полтавського клубу. Рахунок? Нехай буде 2:0», — сказав Нагорняк.