Гравець «Динамо» з дуже гучним прізвищем мав особистих охоронців: він розповів, як до нього ставляться в команді

Динамо Київ 18 Травня, 21:05 1139
Гравець «Динамо» з дуже гучним прізвищем мав особистих охоронців: він розповів, як до нього ставляться в команді | 19-27
Молодий воротар Динамо В'ячеслав Суркіс розповів деталі свого особистого життя в київському клубі та згадав, що у нього були особисті охоронці.

Син почесного президента Динамо Григорія Суркіса – В'ячеслав – який наразі виступає за команду киян U-19, розповів, що намагається не виділятися за рахунок свого гучного прізвища.

«Все нормально, тому що з хлопцями я знайомий вже декілька років, з деякими я граю з семи-восьми років. В команді усі рівні, немає якоїсь зірки, там «син Суркіса», ні, усі ми рівні. Немає особливого відношення до мене, нічого такого».

Також 18-річний голкіпер згадав, що у дитинстві у нього були персональні охоронці.

«Так, особисті охоронці були, але вони ніколи там за мною не ходили, я домовлявся з ними (посміхається – прим.), щоб я не відрізнявся від інших хлопців. Я був малий, 12-13 років, це мене якось напружувало.

Але зараз я звик, усі звикли, тому все нормально. Чи є подібне зараз? Ні, вже такого немає», – розповів воротар для YouTube-каналу «ТаТоТаке».
  • В цьому сезоні чемпіонату України U-19 Суркіс-молодший відіграв 28 матчів.
  • Його контракт з київським грандом розрахований до 30 червня 2026 року.

Читайте також