УАФ - про інформацію про звернення суддів ПФЛ з проханням не призначати їх на матчі, оскільки не мають гарантій, що ТЦК не затримають їх: «Ризика для проведення змагань немає»

Футбол України 20 Травня, 13:21 243
УАФ - про інформацію про звернення суддів ПФЛ з проханням не призначати їх на матчі, оскільки не мають гарантій, що ТЦК не затримають їх: «Ризика для проведення змагань немає» | 19-27
На запит Tribuna.com в УАФ прокоментували інформацію, що до Комітету арбітрів масово надходять листи від суддів ПФЛ з проханням не призначати на матчі, оскільки вони не мають гарантій, що ТЦК не затримають їх.

– З'являється інформація про звернення суддів ПФЛ до комітету арбітрів із проханням не призначати на матчі. Чи це є правдою? Якщо так, то якою є причина цих звернень і чи несе це ризик для проведення змагань у Першій та Другій лігах?

– Ризику для проведення змагань немає. Усі питання вирішуються у робочому режимі, – сказали в УАФ.

Також повідомлялося, що УАФ має статус критично важливої організації, але бронювання від мобілізації мають лише офісні працівники Будинку футболу. Арбітри не мають статусу штатних працівників, співпрацюють із асоціацією як ФОП.