Маркевич: «60% гравців «Карпат» не тягнуть рівень УПЛ. Потрібно змінити склад»

Футбол України 24 Травня, 20:12 205
Маркевич: «60% гравців «Карпат» не тягнуть рівень УПЛ. Потрібно змінити склад» | 19-27
Головний тренер львівського клубу прокоментував поразку у матчі проти «Інгульця».

24 травня відбувся матч останнього туру Першої ліги України 2023/24 між командами «Інгулець» та «Карпати». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів, що дозволило їм виграти золоті медалі чемпіонату.

Після завершення зустрічі головний тренер львівського колективу Мирон Маркевич прокоментував поразку своїх підопічних:

– По-перше, вітаю Інгулець з перемогою. Вони більше прагнули і заслужили її. Саме після домашньої гри з Інгульцем нас почало лихоманити. Це більш досвідчена команда, яка складається з гравців, котрі виступали в УПЛ. Наша команда зібрана нашвидкуруч. В принципі, ми завдання виконали. Але розуміємо, що для виступів у Прем'єр-лізі треба якісно змінити склад. Наявна команда цей рівень не потягне. Бажаю успіхів Інгульцю. Якщо вони підсиляться 2-3 футболістами, то в еліті не загубляться.

– Який відсоток футболістів Карпатам треба змінити?

– Маємо добре все проаналізувати. Але не треба бути великим фахівцем, щоб зробити висновок – відсотків 60 не тягнуть… У Прем'єр-лізі інші швидкості, інший рівень боротьби. Сьогоднішня гра це довела.

– Попереду міжсезоння. Чи мають Карпати плани підготовки до наступного чемпіонату?

– Звичайно. Але для цього треба розуміти, яких футболістів нам вдасться підписати. Це найважливіше. Завдання ми виконали, але слід рухатися далі.

– Інгулець двічі переміг Карпати. На вашу думку, в чому полягає цей фактор незручного суперника?

– Як я вже казав, у вас досвідчена команда. Хороший тренер поставив гру. Все логічно. Нам слід до цього прагнути. Ще рік тому у нас команди, як такої, не було. Ми зібрали її, виконали завдання. Тепер треба думати про перспективу.