Футбол України 25 Травня, 17:36 275
«Минай» вилетів з УПЛ, зазнавши розгромної поразки від «Кривбаса», «Верес» вибив «Металіст 1925» | 19-27
​Відбулися матчі 30-го туру української Прем'єр-ліги.

• Гол: Каріока, 75

Кривбас розтрощив Минай. Господарі помітно домінували на полі та зуміли ще в першому таймі зробити рахунок 2:0 – по голу оформили Понєдєльнік і Кузик. Минай грав другим темпом, хоч і зумів створити декілька хороших моментів.

По перерві Кожушко майже не залишив закарпатцям шансів відігратися. На 66 хвилині півзахисник опинився перед порожніми воротами довів рахунок до розгромного. До кінця зустрічі підопічні Любеновіча так і не змінили рахунок. Ця поразка не дала Минаю шансу поборотися за місце в УПЛ, тож закарпатці відправилися у Першу лігу.

Олександрія завдала розгромної поразки Оболоні. Перший тайм виявився не багатим на голи – відзначився лише Безрра на 24-й хвилині. А от вже по перерві м'яч ще двічі побував у воротах «пивоварів». Спочатку Ковалець переграв голкіпера, а згодом Безерра оформив дубль. Під завісу поєдинку Оболонь намагалася щось створити в атаці, але темпу не вистачало. Програвши Олександрії, Оболонь опинилися у зоні перехідних матчів, де зустрінеться з Вересом.

Верес здолав Металіст 1925. Обидві команди боролися за виживання в УПЛ. Втім, рівняни почали значно впевненіше, хоч моменти конвертувати в гол не дуже вдавалося. Згодом увімкнулися й харків'яни. Все ж відкрити рахунок зумів півзахисник гостей Дахновський ще в першому таймі. У другій 45-хвилинці Гайдучик подвоїв перевагу, але м'яч швидко відквитав Юрченко. На 73-й хвилині арбітр призначив пенальті і півзахисник повернув інтригу в поєдинку. Старань Юрченка виявилося замало – Металіст 1925 програв з рахунком 1:2 і вилетів з української Прем'єр-ліги.

Колос мінімально переміг Зорю. З усіх суботніх поєдинків цей виявився найменш насиченим. Та й його результат мало на що впливав. У першому таймі команди зовсім нічим не відзначилися, а от по перерві неочікувано вперед вийшов Колос. Гол Дієго Каріоки став єдиним у цьому поєдинку, принісши гостям перемогу.