Світовий футбол 25 Травня, 22:00 285
«Атлетіко» у меншості здолав «Реал Сосьєдад», «Атлетік» знову схитрував з голкіпером і переміг, «Альмерія» забила шість голів | 19-27
У суботу 38-й тур чемпіонату Іспанії продовжила низка матчів.

Іспанія, Ла Ліга, 38-й тур

Реал Сосьєдад – Атлетіко – 0:2

• Голи: Ліно, 9, Мандава, 90+4

Вилучення: Ньїгес, 90+3 (Атлетіко, друга жовта картка)

Альмерія – Кадіс – 6:1

• Голи: Мелеро, 48, Аррібас, 52, 86, Сальдуа, 57 (автогол), Суарес, 65, 71 – Окампо, 30

Райо Вальєкано – Атлетік – 0:1

• Гол: Н. Вільямс, 67

Реал Сосьєдад в останньому матчі сезону приймав Атлетіко. Обидві команди вже вирішили всі свої завдання – сан-себастьянці гарантували собі Лігу Європи, а мадридці оформили путівку у Лігу чемпіонів. «Матрацники» вийшли вперед вже на 9-й хвилині – Ліно замкнув передачу від Льоренте. Господарі перехопили ініціативу, більше били, але на перерву пішли поступаючись.

В середині другого тайму Корреа подвоїв перевагу Атлетіко, але арбітр зафіксував офсайд. Обидві команди мали шанси забити, але підводила точність. Вже у доданий час Ньїгес заробив другий «гірчичник» і залишив мадридців у меншості. А ті взяли і забили вдруге – Мандава поставив крапку, приземливши Атлетіко у топ-4 Ла Ліги.

Альмерія на прощання з Ла Лігою влаштувала епічну вечірку для рідних фанів. Андалусійці розгромили Кадіс, вколотивши цілих шість голів. Фінальний рахунок – 6:1 – турнірного значення не мав, адже обидві команди вже вилетіли з еліти.

Атлетік у Мадриді здобув мінімальну перемогу над Райо Вальєкано. Баски знову провернули номер із заміною Сімона, якого ведуть на трофей Самори (найвища кількість «сухих» матчів) – на 60-й хвилині, за рахунку 0:0, Унаї замінили на Агірресабалу. Таким чином, поєдинок пішов у статистику Сімону як «сухий».

Турнірного значення ця гра теж не мала. Більбао за будь-якого розкладу завершував сезон п'ятим, а Райо залишився шістнадцятим.