Світовий футбол 26 Травня, 20:38 232
«Валенсія» без Яремчука розписала нічию з «Сельтою», «Лас-Пальмас» розділив очки з «Алавесом», «Хетафе» програв «Мальорці» | 19-27
У рамках недільньої програми 38-го туру Ла Ліги 2023/24 провели кілька матчів.

Чемпіонат Іспанії 2023/24, 38-й тур

Хетафе – Мальорка – 1:2

• Голи: Альварес, 48 – Мурікі, 90, Маффео, 90+3

Лас-Пальмас – Алавес – 1:1

• Голи: М. Кардона, 71 – К. Вісенте, 50
  • Нереалізований пенальті: Сімеоне, 33 (Алавес)

Сельта – Валенсія – 2:2

• Голи: Аспас, 49 (пен), Дувікас, 62 – К. Домінгес, 5 (автогол), Марі, 60 (пен)

Матч у Мадриді між Хетафе й Мальоркою не мав турнірного значення, тож команди грали у своє задоволення. Господарі вийшли вперед на початку другого тайму зусиллями Альвареса – його гол залишався єдиним до кінця основного часу. Втім, на 73-й хвилині стався епізод, який зламав Пепе Бордаласу все.

Голкіпер Сорія вийшов на перехоплення й зіткнувся з Ларіним, вдарившись головою об газон при приземленні. На поле одразу ж вибігли медики, а згодом на поле виїхала і карета швидкої. Моторошна тиша на Колосеумі тривала 10 хвилин, але завершилась щасливо – воротар прийшов до тями. Його замінив Фусато.

Шоковані футболісти Хетафе досить швидко пропустили два голи. На 90-й хвилині рахунок зрівняв Мурікі, а на 90+3-й Маффео вивів Мальорку вперед – 1:2! Саме з цим рахунком матч і добіг кінця. Балеарці святкують перемогу в останньому турі Ла Ліги.

Лас-Пальмас у рідних стінах розділив очки з Алавесом (1:1), так і не зміг перервати свою безвиграшну серію. Відсвяткувавши останню звитягу в Ла Лізі аж 10 лютого, канарці розписали 9 поразок і 5 нічиїх. Можливо, ця серія продовжиться і в наступному сезоні – острів'яни, як і їхні сьогоднішні суперники, вже давно уникнули вильоту.

Сельта і Валенсія наостанок видали бойову нічию з автоголом і двома пенальті. На жаль, Яремчук на поле не вийшов – українець відсидів у запасі всі 90+ хвилин. Чекаємо на Романа у збірній.