Ігор Циганик відповів Олександру Алієву щодо того, «де був Андрій Шевченко у перші дні війни»

Збірна України 28 Травня, 16:36 1530
Ігор Циганик відповів Олександру Алієву щодо того, «де був Андрій Шевченко у перші дні війни» | 19-27
Коментатор Ігор Циганик відповів колишньому півзахиснику «Динамо» Олександру Алієву щодо того, де був Андрій Шевченко у перші дні війни.
«Я з величезною повагою ставлюся до Алієва. Ми давно спілкуємося, але я категорично не згоден з ним щодо його висловів про Шевченка, ніби його не було чутно перші чотири місяці повномасштабної війни.

Можу точно вам сказати, адже я був свідком цього: Шевченко мені перший подзвонив 24 лютого о 5-й годині ранку, спитав, що відбувається. І протягом перших днів війни ми з ним спілкувалися дуже-дуже багато. Я тоді працював на марафоні новин, і Шевченко постійно виходив в ефір, підтримував наших військових. Він з першого дня заявив свою патріотичну позицію.

Потім він почав підіймати надважливі для нас питання в іноземних ЗМІ. Він консультувався з нами. У Шевченка протягом перших 15 — 20— днів було приблизно 20 включень в день. Він всім про це розповідав. Мої слова можуть підтвердити й деякі інші головні редактори спортивних видань.

Він хотів приїхати, його мама була тут, але, наскільки розумію, на державному рівні було прийнято рішення, щоб краще він залишався там і давав потрібні меседжі на весь світ. Потрібно було привернути увагу до війни в Україні. Це ж стосується Зінченка, Ярмоленка, Малиновського, Миколенка, Забарного, Яремчука, Коваленка, Реброва. Сергій Станіславович також подзвонив у перший день, спитав: „Що треба? Ми всім допоможемо“.

Вони організували фонд в перші дні, тому я не погоджуюсь з думкою Алієва. Знаю певні політичні моменти, перемовини, в яких Шевченко брав участь, про які я не маю права говорити. Якщо він захоче — розповість. Але він дуже сильно працював в перші дні. І коли йому дозволили приїхати до Києва, коли сюди вже можна було добратися — це було 16 травня, а 17 ми з ним зустрілись. Тоді тільки почала формуватися розмова про United24. В цьому напрямку він працював дуже-дуже багато», — сказав Циганик в етері програми «Циганик Live».