«Перед ЧС-2022 ми вже говорили, що наша група — просто сексі. І що з цього вийшло?..», — захисник збірної Бельгії

Євро-2024 29 Травня, 09:26 469
«Перед ЧС-2022 ми вже говорили, що наша група — просто сексі. І що з цього вийшло?..», — захисник збірної Бельгії | 19-27
Захисник збірної Бельгії Тімоті Кастань розповів, що думає про групу, в якій на Євро-2024 виступатиме його національна команда (Бельгія, Україна, Румунія, Словаччина).

«У команді ми намагалися особливо не оцінювати ступінь складності нашої групи. Перед ЧС-2022 ми вже говорили, що наша група — просто сексі. І що з цього вийшло? (на чемпіонаті світу в Катарі Бельгія виступала в групі з Хорватією, Марокко і Канадою, але не зуміла з неї вийти, посівши третє місце, — прим. ред.).

Тож цього разу ми хочемо сконцентруватися на нашій роботі. Неважливо, яка команда протистоїть нам, головне — це ми і наш стиль гри. На будь-якому турнірі в кожен із моментів усе зводиться до одного конкретного матчу. Нам потрібно якомога більше мотивації на кожну гру. Поки скажу одне: ми знаємо, що у нас є все для того, щоб домогтися більшого, ніж на ЧС-2022.

Виграш Євро-2024? У нашої збірної, безумовно, є якість, у її складі — талановиті гравці, але щоб виграти турнір, потрібно щонайменше реалізувати свій потенціал, зробити так, щоб якість, про яку ми знаємо всередині, стала видимою і зовні. Крім того, на турнірі будуть й інші сильні команди. Наприклад, у збірній Франції або збірній Іспанії зібрано куди більше талантів, ніж у нашій команді. З іншого боку, на нас буде менше тиску», — наводить слова Кастаня RTBF.