«Металіст 1925» визначився зі своїм майбутнім після вильоту з УПЛ – офіційна заява

Футбол України 29 Травня, 11:45 368
«Металіст 1925» визначився зі своїм майбутнім після вильоту з УПЛ – офіційна заява | 19-27
Президент харків'ян Володимир Носов підбив підсумки сезону 2023/24 і поділився подальшими планами.

«Зараз ми з вами переживаємо складний, але водночас дуже важливий момент в історії Металіста 1925. На жаль, результати сезону змусили нас покинути УПЛ і перейти до Першої ліги.

Цей результат нас не задовольняє, але є цілком об'єктивним і зрозумілим, адже наша команда не встигла реалізувати всі задумані плани. Результат на полі відповідає нашій поточній позиції.

У нас попереду багато роботи. Ми повинні проаналізувати помилки сезону та виправити недоліки. Хочу наголосити, що як інвестор та президент я продовжую підтримувати клуб. Перехід у Першу лігу жодним чином не вплине на фінансування та підтримку. Навпаки, ми з командою зробимо все, аби харківський футбол продовжував розвиватися.

Нашим основним завданням на наступний сезон буде посилення і повернення до УПЛ. Ми плануємо покращити футбольну складову, додати професіоналізму, добудувати операційні процеси та оновити структуру, розв'язати питання, пов'язані з інфраструктурою, щоб повернутися до Прем'єр-ліги сильнішими, стійкішими і кращими.

Ми приділимо особливу увагу роботі з трансферами, підсиленню скаутингу та розвитку молодих талантів. У нас є цей рік, і ми маємо намір використати його максимально продуктивно. Ми впевнені, що повернемося у Прем'єр-лігу ще сильнішими», – цитує Носова офіційний сайт «жовто-синіх».

Нагадаємо, за підсумками сезону Металіст посів у турнірній таблиці УПЛ останню сходинку і вилетів у нижчий дивізіон.