Чому Шевченко, Ребров і Петраков не довіряли Буяльському в збірній України: Циганик розставив всі крапки

Збірна України 29 Травня, 17:12 1802
Чому Шевченко, Ребров і Петраков не довіряли Буяльському в збірній України: Циганик розставив всі крапки | 19-27
Коментатор та журналіст Ігор Циганик, коментуючи попередню заявку збірної України на чемпіонат Європи-2024, висловився щодо капітана київського «Динамо» Віталія Буяльського.

У четвер, 16 травня, головний тренер збірної України Сергій Ребров оголосив попередню заявку команди на тренувальний збір перед Євро-2024.

Капітан та лідер київського Динамо – півзахисник Віталій Буяльський – потрапив лише до резервного списку гравців, попри свій черговий вдалий сезон.

Журналіст Ігор Циганик вважає, що за наявності проблем з півзахисниками з основного списку саме Буяльський буде першою опцією для команди Сергія Реброва на Євро.

«Буяльський за Реброва непогано грав у київському Динамо, тому він його добре знає. У матчі відбору на Євро-2024 проти Мальти (1:0) саме Буяльський заробив пенальті, з якого ми забили та виграли цю непросту гру».

Циганик пригадав, що Буяльський не отримував достатньої довіри й від інших керманиців національної збірної.

«Я тут стану на захист Буяльського. Його за всіх тренерів викликають, але він постійно старший запасний. Ти їздиш до збірної й почуваєш себе валізою без ручки. І це лідер Динамо!
Напевно, тренери збірної мали його інтегрувати в збірну, аби він був набагато корисніший. Це стосується не лише Реброва, а і його попередників».

Також Циганик акцентував на важливості наявності такого гравця, як Буяльський, що здатен зробити момент з нічого.

«Буяльський це є проблема, але це такий футболіст, який за гри першим номером може вигадати щось таке, що ніхто інший не вигадає. Він вміє це робити.

Я думаю, що він перша опція, якщо травмується Судаков, або Шапаренко», – сказав журналіст в етері ютуб-каналу «Ігор Циганик».