Георгій Судаков: «Не дивуйтеся, якщо Україна успішно виступить на Євро»

Збірна України 30 Травня, 19:58 217
Георгій Судаков: «Не дивуйтеся, якщо Україна успішно виступить на Євро» | 19-27
Один з лідерів збірної України Георгій Судаков припускає, що національна команда зможе зробити сюрприз на чемпіонаті Європи-2024.
“Я дуже пишаюся можливістю представляти свою країну на цих двох змаганнях [Євро та Олімпіаді]. Сподіваюся, я виступлю на обох. У зв’язку з Євро тиск на гравців вже зростає, але я відчуваю себе впевнено і сподіваюся, що ми покажемо хороший футбол”.
“Не дивуйтеся, якщо Україна досягне успіху на Євро. Ми досягли високого рівня, коли нас поважають у всьому світі. Наші результати в Німеччині можуть бути будь-якими. Я не можу окреслити межу того, куди ми можемо дійти. Потенційно ми можемо зайти дуже далеко у змаганні, і я до цього готовий”.

12 червня збірна України перебереться з Нюрнберга до Вісбадена — свого базового міста під час континентальної першості. Вісбаден – столиця федеральної землі Гессен на заході Німеччини, розташована поряд з Майнцом і Дармштадтом, неподалік Франкфурта.

На груповому етапі ЧЄ-2024 синьо-жовті послідовно зіграють із збірними Румунії (17 червня), Словаччини (21 червня) та Бельгії (26 червня). Матчі пройдуть, відповідно, у Мюнхені, Дюссельдорфі та Штутгарті. Континентальна першість завершиться 14 липня.

Щодо олімпійської збірної Руслана Ротаня, то вона зіграє на Олімпіаді-2024 з Аргентиною, Марокко та Іраком. У першому турі підопічні Ротаня зустрінуться із азійською збірною 24 липня.