Світовий футбол 31 Травня, 12:48 336
Гравець збірної України програв фінал юнацької Бундесліги – сумний кінець вдалого сезону | 19-27
Данило Кревсун з «Борусією Д» U-19 не зміг завершити кампанію на мажорній ноті.

Українець вийшов у основі «джмелів» на фінал юнацької Бундесліги проти однолітків з Хоффенхайма.

На жаль, перемогу здобув суперник. Борусія змогла відігратися наприкінці першого тайму, але по перерві домінував Хоффе – 3:1. «Селюки» оформили «золотий дубль», підтвердивши статус найкращої команди Німеччини у віковій категорії U-19.

Кревсун провів фінал повністю і загалом може бути задоволеним першим повноцінним сезоном у структурі Борусії. 19-річний хавбек відіграв 36 матчів, відзначився 9 голами та 7 асистами. У середині липня Данило ще повинен допомогти збірній України на Євро U-19.