«У Циганкова завжди був свій погляд на розвиток кар’єри, і він далеко не завжди співпадав із баченням клубу», — журналіст

Динамо Київ 2 Червня, 12:16 422
«У Циганкова завжди був свій погляд на розвиток кар’єри, і він далеко не завжди співпадав із баченням клубу», — журналіст | 19-27
Відомий журналіст Сергій Тищенко поділився своїм баченням можливого розвитку ситуації з подальшою кар’єрою українського півзахисника іспанської «Жирони» Віктора Циганкова, інтерес до якого зараз проявляють мюнхенська «Баварія», іспанська «Барселона», а також декілька клубів АПЛ.

«Не потрібно вважати, що Вітя Циганков такий собі одуванчик, який буде робити все, що йому скажуть різні дорослі дяді. Родина Циганкових дуже не проста у всіх сенсах.

Ігор Суркіс та Динамо змогли в цьому переконатися на своїй шкурі. Вітя мав найбільшу зарплату із відривом у Києві. Дуже багато лікування. Це все дорого. Батько працював у Академії. Коли потрібно були виїхати батьку, то його включили у списки на виїзд закордон. Інші бонуси. Коли потрібно було підписувати новий контракт, то...

У Циганкових був завжди свій погляд на розвиток кар’єри. Він не далеко не завжди співпадав із баченням клубу.

Динамо поки отримало за Циганкова одне чемпіонство, 5 млн євро та репутацію. Напевно, що враховуючи зарплату, лікування, витрати клубу більше, ніж прибуток.

Жирона не повинна думати, що Циганков буде підкорятися її інтересам. У нього є власні інтереси. Клаусула Віктора може бути в районі 25−30 млн євро, що робить його доступним для майже кожного клубу АПЛ. Перейти в якийсь Тоттенхем чи Астон Віллу із Вест Хемом простіше буде, коли за тебе не потрібно платити багато. Хто не захоче купити хорошого футболіста, збірника, учасника Євро, з досвідом топ-чемпіонату за приземлені гроші? Навіть у плані ротації. Плюс будуть кращі умови по контракту. Можна заробляти в рази більше.

Тому сенсу підписувати новий контракт із великою клаусулою для Циганкова просто не має. Якщо він вдало виступає на Євро, то має дуже хороші шанси влітку перейти в АПЛ у досить хороші клуби на хороші особисті умови.

Віті вже йде 27 рік. Якщо він не перейде влітку, то далі це робити буде не просто. Зараз найкращий час для найбільшого контракту у кар’єрі, бо потрібно забезпечити себе та родину після футболу. Очікування Жирони — це тільки очікування Жирони.

Якщо клаусула 30 млн євро, то Жирона залишається із носом. Бо десь половина грошей піде на рахунок Динамо. Відрахуйте зарплату за півтора року... Явно не ті гроші, що можна було отримати.

Я припускаю, що співпраця Циганкових та Пере Гвардіоли теж не буде довгою та скоро завершиться. Просто сенсу для гравця її продовжувати зовсім не багато.

Потрібно зрозуміти одну просту істину: зараз найкращий час для переходу Циганкова у більш статусний клуб», — написав Тищенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.