Мудрик почув фінальні слова від Почеттіно: колишній головний тренер «Челсі» відреагував на відставку

Світовий футбол 4 Червня, 19:24 211
Мудрик почув фінальні слова від Почеттіно: колишній головний тренер «Челсі» відреагував на відставку | 19-27
​Маурісіо Почеттіно, який нещодавно залишив посаду головного тренера Челсі, прокоментував цю подію та попрощався з лондонським клубом, де виступає Михайло Мудрик.

Нещодавно Челсі та Маурісіо Почеттіно досягли взаємної згоди про те, що аргентинець залишає посаду головного тренера команди, а йому на заміну вже встигли призначити екснаставника Лестера Енцо Мареску.

Почеттіно на своїй сторінці у соцмережі Instagram звернувся до лондонського клубу.

«Ми вдячні керівництву Челсі за можливість повернутися до АПЛ і за підтримку, яку ви нам надали, як і всім гравцям та вболівальникам – дякуємо вам. Я дуже задоволений рівнем, якого досягла команда.

Також і тим, як гравці та персонал наполегливо працювали над підвищенням своїх стандартів, вони заслуговують на велику похвалу, і я сподіваюся, що ви також відчули це, спостерігаючи за їхньою грою на полі».

Спеціаліст відзначив, що в сезоні 2023/24 у Челсі були різні по успішності періоди, однак ця робота пішла тільки на користь.

«Я вважаю, що досвід цього сезону і значне покращення, яке ми побачили тільки зробить гравців сильнішими в майбутньому. Було дуже приємно працювати з усіма ними, і ми цінуємо ті міцні зв'язки, які створили за останній рік разом.

Я хочу побажати всім вам всього найкращого в наступному сезоні і не тільки. Бажаю вам усім гарного літа. Міцно обіймаємо вас», – написав Почеттіно.