Андрій Лунін: «Було розчарування через фінал ЛЧ. Я розумію свій внесок»

Світовий футбол 5 Червня, 13:50 214
Андрій Лунін: «Було розчарування через фінал ЛЧ. Я розумію свій внесок» | 19-27
Гравець розповів про завоювання трофея Ліги чемпіонів.

Воротар «Реала» Андрій Лунін оцінив завоювання свого другого кубка Ліги чемпіонів, а також розповів про свої емоції через пропуск фінального матчу, в якому зіграв Тібо Куртуа.

«Звичайно, всі були щасливими після гри. А до матчу було певне розчарування через хворобу. Пройшовши такий шлях... хочеться зіграти у фіналі, це останній та найважливіший матч. Я розумію свій внесок. Мені було важливо бути на матчі, бо пропустити гру та нагородження – це був би такий удар».

«Все закінчилось добре. Хвороба перед матчем? Зробили тест на вірус, він показав. Сказали, що це заразне, тож я не міг працювати з командою. Через те, що це передається, мене відсторонили. Але перед вильотом на фінал повторний тест уже нічого не показав. Звичайно, відчуття були не дуже приємні (через вибір тренера – прим), бо більше думаєш – більше заганяєшся. Мене врятувала сім'я – дитина, дружина та інші питання. Плюс кілька днів був у ліжку з температурою».

«Перший та другий трофей ЛЧ? Коли більший твій внесок, то це більше цінується. Хочеться на полі вигравати, а не у джинсах. Емоцій було багато», – сказав Лунін.