Мілік не допоможе Польщі на Євро-2024 через серйозну травму в матчі з Україною, - офіційно

Євро-2024 8 Червня, 16:09 298
Мілік не допоможе Польщі на Євро-2024 через серйозну травму в матчі з Україною, - офіційно | 19-27
У складі команди Міхала Пробежа існують великі кадрові проблеми напередодні чемпіонату Європи.

У рамках підготовки до найближчого Євро-2024 національна збірна України провела товариський матч у Варшаві зі збірної Польщі, в якому зазнала поразки з рахунком 1:3.

Утім, незважаючи на підсумкову перемогу, польська команда зіткнулася з поганими новинами, що безпосередньо пов'язані з травмами усередині команди.

Як повідомляє офіційний сайт Польського футбольного союзу (PZPN), нападник збірної Польщі Аркадіуш Мілік, який отримав травму вже на п'ятій хвилині матчу з Україною, не зможе зіграти на майбутньому чемпіонаті Європи у Німеччині за підсумками медичного обстеження, яке визначило серйозний характер пошкодження.

Окрім цього пошкодження з «синьо-жовтими» отримали захисник Себастьян Валюкевич (м'язова травма) та опорний півзахисник Тарас Романчук (травма гомілковостопного суглоба), проте, як очікується, це не завадить їм бути готовими до Євро-2024.

Напередодні континентальної першості у лазареті збірної Польщі також перебувають наступні гравці: Нікола Залевські, Міхал Скураш, Бартош Саламон, Якуб Ківьор (м'язові пошкодження) та Кацпер Урбанські (сильний забій щиколотки). Про їхню подальшу долю в таборі збірної стане відомо пізніше.