Євро-2024 8 Червня, 23:49 254
ТМ: Норвегія програла Данії, Сербія розгромила Швецію, Хорватія обіграла Португалію | 19-27
Європейські збірні проводять підготовку до Євро-2024.
  • Гол Холанна не врятував збірну Норвегії від поразки у матчі з Данією

Збірна Данії в товариському матчі здобула перемогу над Норвегією - 3:1.

Рахунок на 12-й хвилині відкрив півзахисник данців П'єр-Еміль Хейбьєрг. Через дев'ять хвилин перевагу збільшив Яннік Вестергор.

На 72-й хвилині норвежці скоротили відставання в рахунку завдяки голу Ерліна Холанна. Остаточний рахунок наприкінці встановив Юссуф Поульсен.

Збірна Данії зіграє на Євро-2024. Данці потрапили до групи C, де зустрінуться зі Словенією (16 червня), Англією (20 червня) та Сербією (25 червня).

• Збірна Сербії у товариському матчі розгромила Швецію

Збірна Сербії в товариському матчі з великим рахунком обіграла Швецію - 3:0.

По голу забили Сергій Мілінкович-Савич (18-та хвилина), Олександр Мітрович (60-та) та Душан Тадіч (70-та).

Збірна Сербії зіграє на Євро-2024 Команда Драгана Стойковича потрапила до групи C, де її суперниками стануть Англія (16 червня), Словенія (20 червня) та Данія (25 червня).

• Хорватія обіграла Португалію у товариському матчі

Збірна Хорватії обіграла Португалію у товариському матчі - 2:1. Зустріч проходила у місті Оейраш (Португалія).

На 8-й хвилині гол із пенальті забив капітан збірної Хорватії Лука Модріч, на 56-й хвилині відзначився його співвітчизник Анте Будімір. У португальців на 48-й хвилині відзначився форвард Діогу Жота.

Нападник «Аль-Насра» Кріштіану Роналду провів весь матч на лаві запасних.

Обидві збірні братимуть участь у фінальній стадії Євро-2024. Збірна Португалії у груповому турнірі зіграє Чехією, Туреччиною та Грузією. Національна команда Хорватії у груповому турнірі зустрінеться з Іспанією, Албанією та Італією.