Маркевич назвав проблемну позицію збірної України: «Викликає питання»

Збірна України 10 Червня, 08:27 11307
Маркевич назвав проблемну позицію збірної України: «Викликає питання» | 19-27
Головний тренер львівських «Карпат» Мирон Маркевич оцінив дії збірної України в товариських матчах із Німеччиною (0:0) і Польщею (1:3).

«Оскільки за підсумковий результат відповідає головний тренер, це його прерогатива, в якому складі гратиме очолювана ним збірна. Тим паче що йдеться про контрольні поєдинки, в яких можна переконатися, хто чого вартий насправді. Тому те, що Сергій Ребров у спарингу з поляками повністю змінив стартовий склад, мене не здивувало.

Інша річ, що немає визначеності з тактичними побудовами, насамперед, з організацією наступальних операцій. Мабуть, якась конкретика з’явиться вже після останнього контрольного матчу — з командою Молдови. Бо гра від оборони може бути актуальною в заключному матчі групового раунду — з бельгійцями, а в перших поєдинках — з румунами та словаками потрібно перемагати, і для цього потрібно вже мати чіткий план.

Сподіваюся, що у спарингу з Молдовою обійдеться без травм, і Віталій Миколенко встигне повернути бойову спортивну форму. Для мене тільки позиція лівого захисника викликає питання. Все ж, на мій погляд, Олександр Зінченко важливіший для збірної в середині поля», — сказав Маркевич.