На Netflix вийшов документальний фільм про збірну України на ЧС-2006

Збірна України 12 Червня, 10:43 319
На Netflix вийшов документальний фільм про збірну України на ЧС-2006 | 19-27
Напередодні Євро-2024 вийшов фільм «Епізоди: Україна на мундіалі».

Напередодні Євро-2024 на Netflix вийшов документальний фільм «Епізоди: Україна на мундіалі», який є частиною серіалу «Епізоди» від студії KNIFE! Films.

Це цікава історія про участь збірної України в чемпіонаті світу 2006 з футболу, важкий шлях команди на чолі з Олегом Блохіним, сильних суперників та матч плей-оф проти Швейцарії. Автори серіалу – режисер Артем Григорян та продюсер Максим Сердюк.

У фільмі «Епізоди: Україна на мундіалі» використані архівні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю та коментарі безпосередніх учасників тієї історії. Зокрема, в епізоді знялися Андрій Шевченко, Олександр Шовковський, Артем Мілевський, Руслан Ротань, Владислав Ващук, Ігор Циганик, Віктор Вацко, Артем Франков, Святослав Вакарчук та інші.

Продюсер Максим Сердюк: «Лімітований прокат фільму в «Планеті кіно» перевищив наші очікування: «Україна на мундіалі» справила саме те драматичне та ностальгійне враження, на яке ми розраховували, а сам прокат довелося продовжити через глядацький попит. Ми щиро сподіваємося, що вихід фільму на Netflix дасть змогу кожному пережити ці емоції та знову повболівати за нашу футбольну збірну».

Відтепер кожен українець зможе подивитися фільм на Netflix і надихнутися на підтримку збірної на Євро-2024, що пройде із 14 червня до 14 липня в Німеччині.