Луческу прогнозує Україні півфінал Євро-2024: «Сьогоднішня збірна – найкраща, яка у них була»

Збірна України 12 Червня, 12:12 352
Луческу прогнозує Україні півфінал Євро-2024: «Сьогоднішня збірна – найкраща, яка у них була» | 19-27
​Колишній наставник Динамо та Шахтаря Мірча Луческу прокоментував тренерський рівень Сергія Реброва та оцінив перспективи збірної України на Євро-2024.

«Як гравець Ребров був моїм суперником, коли я був у Шахтарі. Він був дуже розумний, мав нетипову для нападника статуру, але вона допомогла йому розвинути хорошу техніку.

Як тренер Ребров уже накопичив важливий досвід. У нього близько 5-6 чемпіонських титулів, в тому числі за межами України – у Ференцвароші та Аль-Айні. Він подорослішав, його внесок підніме рівень гри команди, який і так високий.

З усіх команд Східної Європи, які будуть на цьому Євро, Україна – найкраща. Краща за Туреччину? Та навіть за Туреччину. Насправді я вважаю, що сьогоднішня збірна України – найкраща збірна, яка у них була. Чи краща вона за ту, яка 18 років тому вийшла на ЧС-2006? З цією командою покінчено. Ось чому я вважаю її здатною стати сюрпризом цього Євро. Як далеко дійде Україна? Навіть до півфіналу», – поділився Луческу в інтерв'ю golazo.ro.

Нагадаємо, що збірна України потрапила до групи E, де суперниками стануть Румунія (17 червня), Словаччина (21 червня) і Бельгія (26 червня).