Клуби УПЛ масово заявили дублі, 4 нові імена, «Хуст» «воскрес» – офіційний склад учасників Першої та Другої ліг 2024/25

Футбол України 14 Червня, 11:15 637
Клуби УПЛ масово заявили дублі, 4 нові імена, «Хуст» «воскрес» – офіційний склад учасників Першої та Другої ліг 2024/25 | 19-27
ПФЛ оприлюднила список команд, які виступатимуть у Першій та Другій лігах наступного сезону.

Розподіл та склад груп сьогодні (13 червня) були затверджені на VІ Конференції ПФЛ України, інформує прес-служба організації.

Формат Першої ліги залишається незмінним, але тепер дві групи дещо скоротили – по 9 команд замість 10.

  • Група А Першої ліги: Агробізнес, Буковина, Епіцентр, Металіст, Нива Т, Поділля, Прикарпаття та Хуст залишились. Хуст вилетів за підсумками сезону, але «забрав» місце Дружби, яка знялася після виграшу Другої ліги. З УПЛ сюди опустився Минай.
  • Група Б Першої ліги: Вікторія, Діназ, Лівий берег, Полтава та ФСК Маріуполь залишились. Металіст 1925 опустився з УПЛ, а Звягель та ЮКСА піднялися з Другої ліги. Кудрівка-Нива перебралася з групи А в Б.

Список учасників Другої ліги суттєво розширився. Замість єдиного чемпіонату на 15 учасників буде поділ на 2 групи – по 11 та 12 команд.

  • Група А Другої ліги, 11 команд: Нива В, Скала 1911, Реал Фарма і Рух-2 залишились. Нові клуби – Вільхівці, Куликів, Пробій та Ревера 1908. Верес-Ізотоп-2, Полісся-2, Нива Т-2 – дублі, які заявили.
  • Група Б Другої ліги, 12 команд: Локомотив, Тростянець та Чайка залишились. Гірник-Спорт, Кремінь, Чернігів та МФК Металург опустились з Першої ліги. Абсолютно нових імен немає. Заявлені дублі – Ворскла-2, Колос-2, Лівий берег-2, Металіст 1925-2, Олександрія-2.

Базовий день старту змагань у Першій лізі – 25 липня, в Другій – 5 серпня. Інформацію щодо формату змагань і переходу між лігами ПФЛ надасть пізніше.