Ігор Бєланов: «У ситуації з Луніним у «Реалі» я бачу тільки два варіанти результату»

Світовий футбол 14 Червня, 11:16 188
Ігор Бєланов: «У ситуації з Луніним у «Реалі» я бачу тільки два варіанти результату» | 19-27
Легендарний форвард київського «Динамо» Ігор Бєланов розповів, що думає про ситуацію, в якій опинився в мадридському «Реалі» український воротар цієї команди Андрій Лунін.

«Упевнений, що не станеться такого, що наступного сезону Лунін повернеться на лаву запасних „Реала“, поступившись місцем в основному складі Куртуа. Його контракт із мадридським клубом закінчується у 2025 році, і Лунін не поспішає його продовжувати. Він розуміє, що зараз йому дуже важливо показати себе на Євро-2024, оскільки за ним стежитимуть скаути багатьох значущих клубів світу.

Якщо Лунін зіграє на чемпіонаті Європи успішно, „Реал“ отримає безліч пропозицій від топ-клубів і, можливо, відпустить свого українського воротаря. Андрія точно не влаштовує перспектива бути вічним другим номером, і без гарантій стабільної гри він захоче піти.

Тримати воротаря такої якості на лавці запасних, а потім відпустити його через рік безкоштовно — це „Реалу“ просто невигідно. Тому я бачу тільки два можливих результати цієї ситуації: або Лунін отримає обіцянку стабільно грати за „Реал“ і підпише цього літа новий контракт, або його продадуть в інший топ-клуб. У пресі, наприклад, уже повідомлялося про інтерес до Андрія з боку мюнхенської „Баварії“, яка потребує заміни для Мануеля Нойєра», — наводить слова Бєланова Dynamo.kiev.ua.