Румунські вболівальники: «Здається, що для України Євро-2024 вже достроково закінчилося»

Збірна України 17 Червня, 22:18 717
Румунські вболівальники: «Здається, що для України Євро-2024 вже достроково закінчилося» | 19-27
Румунські вболівальники в захваті від гри своєї команди і визнають, що надто шанобливо поставилися до України, яка виявилася зовсім слабким суперником.

Після закінчення матчу румунські вболівальники вже прораховують шанси своєї збірної посісти перше чи друге місце у групі, щоб можна було дійти хоча б до чвертьфіналу Євро-2024. Багато хто з них зізнається, що даремно не вірили у Румунію, але мало хто міг припустити, що Україна зганьбиться в першому ж матчі на чемпіонаті Європи. Румуни пишуть про те, що їм пощастило, що головним тренером України призначили Сергія Реброва, котрий не може розкрити потенціал своїх гравців.

Claudiu: Україна здавалася мені дуже сильним та небезпечним суперником. Були переживання з цього приводу перед початком матчу. На щастя, виявилось, що вони зовсім не вміють грати у футбол.

Minel: Я в захваті від цієї перемоги. Найкраща гра Румунії на Євро з усіх, що я бачив. Але не став поспішати робити нас фаворитами групи або міркувати, до якої стадії дійде Румунія. Сьогодні нам пощастило, бо суперник нас явно недооцінив і не був готовий до такої гри. У наступному матчі вже буде набагато складніше.

Balea: Хто міг би подумати перед стартом турніру, що Україна буде головним аутсайдером нашої групи? А тепер це реальність. Нам пощастило зіграти із таким слабким суперником. Окрім трьох очок ми також маємо тепер гарну різницю забитих-пропущених, що може бути важливим після закінчення третього туру.

Muste: Я говорив учора про те, що не варто боятися України. У них є добрі гравці, у них більше технічних футболістів. Але вони не мають тренера, який зробив би з них команду. Можливо, Румунія не має таких зірок у складі, але у нас є команда, у нашого тренерського штабу є ідеї, як грати проти сильніших суперників.

Stan: Дуже надійна та грамотна гра в обороні. Відмінні виходи в контратаки, дальні удари, впевнена гра на стандартах. Сьогодні збірна Румунії не мала слабких місць. Україна не створила жодного небезпечного моменту біля наших воріт. Хіба випадкові удари, як у Мудрика наприкінці матчу.

Petroneli: Математики говорять про те, що будь-яке множення на 0 дає 0. Тож українці мають таку гру. Мудрик коштує 100 мільйонів євро, Судакова хочуть продати за 70, Довбика за 50 тощо. Вся збірна України, всі разом узяті гравці, коштує мільйонів 500, мабуть. Але нам пощастило, що їхній тренер повний нуль. Ось і виходить, що 500 мільйонів помножити на 0 буде 0.

Bizgan: І як тепер сприймати цей результат? Сенсація? Але було б дивно так казати після перемоги 3:0. З іншого боку ніхто не міг передбачити таку гру нашої збірної. Я сказав би, що зараз ми перебуваємо в стані приємного шоку.

Pinzariu: Українцям зараз не позаздриш. Навіть румунські ЗМІ писали, що це «золоте покоління українського футболу». Уявіть, наскільки вони зараз розчаровані. Мені ця команда нагадала збірну Німеччини на останніх турнірах. Гравці хороші є, очікування високі, а зрештою повний провал.

Sotropa: Мені здалося, що Україна грала без емоцій. Думаю, що вони повірили у свою перемогу ще до стартового свистка і були за це жорстоко покарані. У нас усі гравці страхували один одного, підтримували та були одним цілим. Українці грали так, ніби намагалися продати себе. Чого тільки вартий Судаков, який чомусь вирішив, що зможе обіграти всю нашу команду.

Ionas: На сьогоднішній день Україна – це найгірша команда турніру. Хто міг би таке припустити ще вчора? А наша команда заслужила на овацію. Поки що Румунія на одному рівні з Німеччиною та Іспанією.

Dradici: Якщо не станеться дива, то третє місце у цій групі нам уже забезпечене. Якщо виграємо у Словаччині, то можна буде навіть за перше поборотись. Україна, зважаючи на все, один із головних претендентів на достроковий виліт з турніру.

Velcherean: Найкрасивіша фраза, почута мною за останні 2 десятиліття, що стосується збірної Румунії! «Якщо це просто сон і я зараз сплю, то, будь ласка, не будіть мене!»