«Взяли по пиву, закурили цигарку» - Мілевський відверто розповів, що йому сказав Воронін після серії пенальті зі Швейцарією

Збірна України 19 Червня, 11:00 578
«Взяли по пиву, закурили цигарку» - Мілевський відверто розповів, що йому сказав Воронін після серії пенальті зі Швейцарією  | 19-27
​Колишній гравець збірної України Артем Мілевський згадав епізод на чемпіонаті світу 2006 року після виходу у чвертьфінал турніру.

– В 1/8 фіналу ви пройшли в серії пенальті Швейцарію. Що вам говорили в команді після виконання пенальті у стилі «паненки»?

– У нас у холодильнику постійно стояло пляшок десять пива, які могли собі дозволити випити ветерани після гри. Після матчу зі швейцарцями Ворона відкрив собі пляшечку пива, навіть мені дозволив одну взяти, ми з ним сховалися, закурили цигарку, і він каже: «Малий, якби ти не забив, я б тобі голову відірвав». – «Спокійно, ми вже там – у чвертьфіналі».

Воронін – чудова людина, у мене з ним були дуже хороші стосунки. Він мене в збірній взяв під своє крило, навіть місце в автобусі мені виділив біля себе, - сказав Мілевський.