Новачок «Полісся» розповів про інтерес «Динамо» та позицію на полі

Футбол України 20 Червня, 12:54 255
Новачок «Полісся» розповів про інтерес «Динамо» та позицію на полі | 19-27
Гуцуляк радий, що перебрався до житомирської команди.

Клуб УПЛ «Полісся» оголосив про перехід вінгера «Дніпра-1» Олексія Гуцуляка. Гравець розповів про трансферні варіанти та улюблену позицію на полі.

Як ти вперше дізнався, що тобою цікавиться «Полісся»? Якими були відчуття?

– Я спокійно до всього ставлюсь. Там казали, що і в «Динамо» був інтерес до мене, і в «Полісся» – я спокійно це сприймав. Тому що інтерес може бути: хтось комусь сказав і вже пустили, що це інтерес. А коли вже на серйозному рівні все підходить, коли цікавиться сам президент клубу – це вже зовсім інший рівень. Коли я дізнався - то так, мені було дуже приємно. Після першої розмови з президентом я дуже сильно загорівся і зрозумів, що хочу тут бути і допомагати команді.

– Які враження залишилися після розмови з президентом?

– Мені сподобалося, що тут, за словами президента, великий проєкт. Зрозуміло, що він хоче, щоб команда здобувала хороші результати, була у топі. Але він готовий для цього багато робити і тому є велика повага, що людина вкладає себе повністю у цей проєкт. Я зрозумів, що тут все буде на високому рівні. А будь-який футболіст хоче опинитися у такому клубі.

– Ти був бажаною трансферною ціллю для багатьох футбольних клубів. Відкриваєш футбольні сайти і читаєш: Гуцуляк іде туди, Гуцуляк іде туди. «Динамо» у тому переліку було зокрема. Про що це свідчить, як тобі здається?

– Я вважаю, що я провів гарно попередній сезон і тому клуби розуміли, що їм треба десь посилити мою позицію, ще я поїхав у збірну і я розумів, що я один із найкращих на своїй позиції, тому все складається.

– Правий вінгер – твоя найкраща, найсильніша позиція?

– Думаю, так, але я також у «Дніпрі-1» грав центрального нападника пару матчів. І, я вважаю, що в мене непогано виходило.