Микола Шапаренко: «Пробіг найбільше? А як вигравати – стоячи?»

Збірна України 21 Червня, 19:14 798
Микола Шапаренко: «Пробіг найбільше? А як вигравати – стоячи?» | 19-27
Гравець оформив гол і пас у матчі проти Словаччини.

Хавбек збірної України Микола Шапаренко оцінив матч 2-го туру групового етапу Євро-2024 проти Словаччини, який завершився з рахунком 2:1 на користь української команди.

Про найбільшу подолану дистанцію в матчі: «А як вигравати ігри – стоячи? Не думаю. Мені байдуже, скільки я пробіг, найважливіше — є результат. Це все заради своєї країни, заради команди. Я буду намагатися так кожну гру бігати».
Як команда проявила себе в матчі зі Словаччиною: «Ми отримали заслужену критику за останню гру (з Румунією — 0:3). Сприйняли її, розібрали помилки та намагалися виконувати те, про що домовлялися перед грою. Грати на результат, з самовіддачею».
Про результативну передачу на Яремчука: «Під час гри все дуже швидко відбувається, не встигаєш хвилюватися, заб'є він чи ні. Побачив, що Роман виконав гарний рух — дуже пощастило, що передача пройшла, голкіпер не вийшов, а Яремчук забив переможний м'яч».
Про матч з Бельгією: «Давайте поки ще насолодимося перемогою, а потім вже будемо розбирати їхню гру. Тренер розповість, як треба грати».