Мбаппе зіграє проти молодіжної команди з 4-го дивізіону Німеччини

Світовий футбол 22 Червня, 17:10 164
Мбаппе зіграє проти молодіжної команди з 4-го дивізіону Німеччини | 19-27
Гравець прийме участь у товариському матчі з молодіжкою «Падерборна».

Форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе проведе товариський матч проти молодіжної команди «Падерборна».

Як і минулого вівторка, наступного дня після матчу проти Австрії, збірна Франції проведе товариський матч проти резервної команди «Падерборна». Цього разу в суботу, після нічиєї з Нідерландами. Матч пройде у форматі двох таймів по 30 хвилин.

Чотирнадцять інших гравців збірної Франції, які пропустили матч проти «ораньєвих», також вирушать на гру проти команди з 4-ї німецької ліги. Серед них також Кіліан Мбаппе, який має взяти участь у цьому товариському матчі. Гра допоможе йому краще звикнути до своєї нової маски.

У п'ятницю, під час передматчевої розминки, гравець «Реала» неодноразово виражав дискомфорт під час надягання маски, особливо в області чола, де, на його думку, маска була недостатньо щільною. Це відразу ж стало предметом обговорення з одним із фізіотерапевтів команди. Ймовірно, товариський матч допоможе виявити, які коригування слід внести, щоб капітан був у найкращих умовах.

Зірковий нападник збірної Франції отримав перелом носа в понеділок у матчі проти Австрії. Через цю травму гравець не брав участі в грі проти Нідерландів у п'ятницю.