Німеччина на останніх хвилинах врятувала нічию проти Швейцарії і перше місце групи – обидві у плей-офф Євро

Євро-2024 23 Червня, 23:59 227
Німеччина на останніх хвилинах врятувала нічию проти Швейцарії і перше місце групи – обидві у плей-офф Євро | 19-27
Швейцарія та Німеччина завершували груповий етап Євро очним матчем.

Євро-2024, третій тур групи А

  • Швейцарія – Німеччина – 1:1

Голи: Ндоє, 28 – Фюлькруг, 90+1

Німеччина все собі гарантувала у попередніх турах, а от Швейцарії було бажано набрати ще бодай одне очко. Юліан Нагельсманн не мав жодних поблажок, випустивши бойовий склад.

Німеччина захопила ініціативу з перших хвилин і навіть забила. Андріх дальнім ударом «прошив» Зоммера, але втрутився VAR. Повтор чітко показав фол в атаці від німців.

Швейцарія висиділа в обороні і дочекалася свого шансу в середині тайму. Ндоє «шпагою» випередив Рюдігера. Тут була підозра на офсайд, але швейцарцям з VAR пощастило більше.

Такий результат означав вихід «наті» на перше місце групи. Німеччина явно не хотіла миритися з таким результатом, провисівши на воротах Зоммера весь другий тайм. Загалом команда Нагельсманна завдала 17 ударів, але жоден не досягав цілі. Бундесмашина виявилась не такою ідеальною, як могло здатися в перших двох турах.

Розв'язка настала в компенсований час. «Джокер» Фюлькруг вийшов на заміну і виконав свою звичну місію – головою замкнув подачу з флангу. 1:1 – Німеччина таки вийшла з другого місця, Швейцарія друга.