Андрій Ярмоленко: «Поб’ю, наприклад, рекорд Шевченка, ну, попишете один день «Ярмоленко побив рекорд» – найголовніше бути частиною збірної»

Збірна України 26 Червня, 14:54 268
Андрій Ярмоленко: «Поб’ю, наприклад, рекорд Шевченка, ну, попишете один день «Ярмоленко побив рекорд» – найголовніше бути частиною збірної» | 19-27
Вінгер збірної України та «Динамо» Андрій Ярмоленко розповів, чи має на меті побити рекорд Андрія Шевченка за числом голів за національну команду.

- Знаємо, що тобі бракує тобі тих двох голів. Чи справді часом думаєш, щоб, може, дотягнутися до цього рекорду?

- Якщо чесно, мені вже так набридли люди, журналісти, які це питають.

- Можемо просто кенсельнути.

- Та ні, ні, ми залишимо. Може, вони подивляться й перестануть ставити ці питання.

Для мене важливо інше. Ось ти кажеш, що для мене це четверте Євро. Мені приємно перебувати на цьому Євро. Приємно, що граю, віддаю всі сили за свою країну – ось це для мене класно.

Ну, рекорди. Добре, поб’ю я, наприклад, рекорд Шевченка, ну, попишете один день «Ярмоленко побив рекорд».

- Це залишиться в історії.

- Ярмоленко і так вже залишиться в історії, правильно?

- То правда.

- Історія – вона є, нікуди не подінеться. Є футболісти, які зіграли 100 матчів, 10 матчів – це вже історія. Вони грали в національній команді. Для мене це найголовніше – бути частиною національної збірної. Це так, для мене важливо.

Голи – це таке. Сьогодні можеш забити, завтра – не забити. Вийде побити цей рекорд – класно. Не вийде – нічого страшного, значить, Андрій Миколайович заслуговує бути першим, – сказав Ярмоленко.

Ярмоленко забив за збірну 46 голів у 121 матчі, Шевченко – 48 у 111.