Бельгійські вболівальники: «Невже Чеферін не реагуватиме на договірний матч?»

Збірна України 27 Червня, 14:22 1300
Бельгійські вболівальники: «Невже Чеферін не реагуватиме на договірний матч?» | 19-27
Бельгійці обурені грою національної команди. Вони не розуміють, чому їхня збірна, в якій є дуже багато талановитих гравців, грає в такий поганий футбол і «страждає» у кожному матчі.

І це при тому, що Бельгія вважалася безумовним фаворитом групи, яку часто називали найслабшою на чемпіонаті Європи-2024. Бельгійці шоковані тим, що команда Тедеско на останніх хвилинах тягла час і відчайдушно намагалася зіграти внічию, хоча мала виграти і виходити на перше місце в групі. Вони не розуміють, чому команда погодилася на нічию, адже навіть Де Брюйне просив партнерів по команді зволікати, щоб матч завершився з рахунком 0:0.

Бельгійські вболівальники: «Бельгія намагалася «злити» матч Україні та вилетіти з турніру?» (+Відео) - изображение 1Бельгійські вболівальники: «Бельгія намагалася «злити» матч Україні та вилетіти з турніру?» (+Відео) - изображение 2Бельгійські вболівальники: «Бельгія намагалася «злити» матч Україні та вилетіти з турніру?» (+Відео) - изображение 3Бельгійські вболівальники: «Бельгія намагалася «злити» матч Україні та вилетіти з турніру?» (+Відео) - изображение 4Бельгійські вболівальники: «Бельгія намагалася «злити» матч Україні та вилетіти з турніру?» (+Відео) - изображение 5Бельгійські вболівальники: «Бельгія намагалася «злити» матч Україні та вилетіти з турніру?» (+Відео) - изображение 6

Цікаво, що в деяких уболівальників виникла підозра, що збірна Бельгії намагалася програти Україні. На це їх наштовхнув епізод у компенсований час, коли захисники замість того, щоб заважати Судакову забити гол, розійшлися в сторони. Зверніть увагу на дії Вертонгена, котрий дивиться на епізод, але скоріше звільняє простір для українця. Не заважав Судакову й другий центральний захисник. Відео вже стало вірусним у Бельгії і багато хто говорить про те, що поведінка деяких гравців виглядає надто підозрілою. Бельгійці виявили не один дивний епізод. Наприклад, наприкінці матчу команда Тедеско намагалася «не забити» гол, як вважають місцеві вболівальники, а потім пропустити та вилетіти з турніру. Деякі пояснюють це тим, що команда зливає тренера. Інші нагадують, що всередині Бельгії є величезні розбіжності між гравцями, які вже багато років лаються один з одним. Теорія про «злив» матчу дивна, але було б неправильно не ознайомити вас із нею. Далі просто перегляньте епізоди, на яких Бельгія намагається не забити гол, на думку вболівальників.

Miest: Після закінчення матчу маю лише одне питання: ЯК ця Україна могла програти Румунії? Це просто наше щастя, що для Бельгії все завершилося не так уже й погано.

Walraevens: Я був на стадіоні. Наші вболівальники свистіли на адресу Бельгії та вимагали звільнити Тедеско. Огидний тренер, якому місце хіба що в аматорському футболі. Тепер ми виходимо на Францію та вилітаємо з турніру!

Bobette: Що це було? Договірний матч? Чи це є реальний рівень Бельгії? Ми тягнемо час, щоб зіграти ВНИЧИЮ! У той час, як могли виграти та вийти на перше місце у групі! Це як взагалі розуміти?

Praatz: Уважно подивіться ті відео, які завірусилися в інтернеті. Наша команда відчайдушно намагається не забити гол і дала Україні можливість виграти, але Судаков не реалізував створений для нього момент. Сумнівів у тому, що я побачив, немає. Але що ж це було? Вирішили «злити» Тедеско?

DeWinne: Мені навіть трохи шкода збірну України. Вони намагалися забити гол та виграти. Наша команда заслужено вилетить у наступному раунді. Сподіваюся, що після цього ми звільнимо Тедеско і забудемо про нього як про страшний сон. Ніколи ще Бельгія не грала у такий поганий футбол.

Ccollignon: Це найгірша збірна Бельгії за останні 15 років. Ми програли Словаччині, не без проблем обіграли Румунію, мучилися з Україною. Тедеско не може використати потенціал цих гравців. Боюся уявити, що нас чекає у плей-оф.

Bellicourt: Гидке відчуття на душі. Бельгія тягне час та грає на відбій. Бельгія! Нібито один із фаворитів турніру. Ви з глузду з'їхали?! Звільняйте цього тренера, він зганьбив нашу країну!

Gilles: Ще один матч та гравці збірної Бельгії зможуть поїхати у відпустку. Мені вже здається, що наші спеціально вийшли на Францію, щоб із чистою совістю програти сильній команді та скоріше поїхати відпочивати.

Silwain: Спочатку я не зрозумів, чому свистіли вболівальники на стадіоні. Під час трансляції це мені було незрозуміло. Так, зіграли внічию, це прикро. Так, посіли друге місце. А потім я як зрозумів! Дякую тим людям, які опублікували відео. Бельгія намагалася допомогти Україні виграти, щоби достроково залишити турнір. Наші втомилися та вирішили відпочити? Чи це наслідок скандалів у роздягальні?

Huysmans: Вибачте за таке порівняння, але Україна поставила Бельгію сьогодні на коліна та зняла труси. Решту зробить Франція. Давно мені не було так соромно за свою збірну.

Widart: Начебто ми зіграли внічию, не програли... Але краще Бельгія б програла. Останніх хвилин 10-15, коли Україна пішла в атаку, мені було соромно за те, як грає наша команда.

Rivaldi: Матч із Україною був найгіршим для Бельгії на цьому турнірі. Навіть у поєдинку зі Словаччиною ми створили десятки моментів, але м'яч наполегливо не йшов у ворота. По грі ми мали знищити Словаччину, але трохи не пощастило. Щодо матчу з Україною, то наприкінці гри я зовсім не був упевнений, що ми не програємо!

Natuiovi: Після закінчення матчу ми стояли на трибуні і не дякували команді за цей матч. Ми свистіли на адресу бельгійських гравців. Вони змусили нас сьогодні страждати. Я не можу описати словами те, що відбувалося на стадіоні. Люди були настільки незадоволені, наче Бельгія програла 0:5 і залишила турнір.

Rocco: Було багато розмов щодо того, що Бельгія також запропонує Україні зіграти на нічию. Не знаю, сьогодні у мене склалося відчуття, що я побачив спектакль із дуже поганими акторами. Бельгія точно не прагнула виграти. Українці з чудових позицій чомусь били по центру воріт. На жаль, правду ми дізнаємося років через 40, коли хтось із цих гравців помиратиме і розповість, що було насправді у цій зустрічі.

Deckers: Не дивився останніх 15 хвилин. Вимкнув телевізор. Шкода, що Україна не виграла. Команда Тедеско робить все, щоб нам було соромно за збірну Бельгії. Або ж вони справді настільки погано грають?

Peeters: Вітаємо «червоних дияволів». З нашою зірковою командою ми таки дійшли до 2-го етапу. Це було складно, але ми впоралися. Тепер Франція переможець. Але не хвилюйтеся, якщо ми програємо, ми ще зможемо пригадати «великий» Чемпіонат Європи, щось розповісти онукам. Попри обставини, ми вийшли із такої «сильної» групи. Тедеско, боягузливий боягуз!

Alpergin: Останні хвилини матчу. У паралельному поєдинку Словаччина грає на нічию з Румунією. Потрібно просто виграти в України, щоб посісти перше місце у групі. Натомість ми віддаємо м'яч українцям і боягузливо обороняємось. Справа не в результаті, а саме в боягузливій грі. То була Бельгія? Мені соромно за нашу команду!

Mihn: Слабкий матч. Якщо ти навіть не наважуєшся подати кутовий у доданий час, щоби потягнути час. А потім Де Брюйне заборонив гравцям вітатися з уболівальниками… Щось не так із Бельгією, команда хвора. Нам потрібний інший капітан, будь ласка, та інший тренер.

Wiertz: Судячи з того, що Де Брюйне образився на свист уболівальників та заборонив команді підходити до трибун, гравці не відчувають, що вони погано грали та засмутили людей, які приїжджають за сотні кілометрів підтримувати команду. Україна грала краще, хотіла виграти. Наша команда боягузливо тягла час. Після цього ми повинні дякувати команді за те, що вона втримала друге місце?

Bart: Я не прихильник теорій. Але сучасний футбол не викликає у мене довіри. Договірна нічия Румунії зі Словаччиною тому є прикладом. Щодо Бельгії… Можу лише сказати, що поведінка наших гравців справді здається мені дивною. Не хочу думати нічого поганого, але, як мінімум, стає зрозуміло, що Бельгія боялася сьогодні виграти.

Dem: В останні хвилин десять у мене тремтіли руки від страху. Я розумів, що Бельгія може програти. Я відчував, що ми не контролюємо ситуацію на полі. Я шокований тим, що ми зараз повинні радіти тому, що не програли. Це цілковите розчарування.

Thakuri: Україна заслужила зіграти у наступному раунді. Те, що Словаччина та Румунія домовилися зіграти внічию – це ганьба. В УЄФА все знали, але нібито не можуть довести, хоча про це говорили вголос усі, хто міг сказати. Невже Чеферін не реагуватиме на договірний матч?

Bouz: Лазери на обличчі Кевіна Де Брюйне були єдиною світлою плямою у цьому матчі для Бельгії.

Gentse: Здається, що матч з Україною справді був договірним, як про це писали раніше. Але всі були впевнені, що ми гратимемо на нічию. Виявилося, що план був інший. Зважаючи на все, наша збірна хотіла довести матч до 90 хвилин, а потім пропустити. Чому? Навіщо? Зараз важко сказати. Але агресивна реакція Де Брюйне, який кидався на вболівальників, говорить про те, що план не спрацював.

Ernould: Бельгія могла виграти в України та вийти на перше місце у групі. Це не лише престиж для країни, а й можливість потрапити до легшої сітки турніру. Слабка команда у 1/8, Австрія у чвертьфіналі. І так далі. Натомість ми боягузливо грали 90 хвилин. А компенсований час – це взагалі ганьба. Коли я побачив, що Де Брюйне лає команду за те, що вона не поспішає тягнути час, то був у шоці. Ми не думали про те, щоб вийти на перше місце, боялися втратити друге! Це психологія рівня футбольних карликів, для котрих нічия – це межа мрій.

Heyten: Не можу говорити за всю команду, бо воротар нас рятував. Але деякі гравці точно зливали матч. Тепер потрібно, щоби тренерський штаб більше ніколи не випускав їх на поле.

Stroobans: Матч завершився грандіозним скандалом Але це було передбачувано. Мої короткі підсумки. Україна грала краще і заслужила вийти до 1/8 фіналу. Бельгія зганьбилась і грала на рівні Сан-Марино. А капітан, який просив команду не йти в атаку, – це ганьба. У наступному раунді ми зіграємо проти Франції та програємо.