Мирон Маркевич: «Недооцінка румунів коштувала українцям дуже дорого»

Євро-2024 27 Червня, 15:42 159
Мирон Маркевич: «Недооцінка румунів коштувала українцям дуже дорого» | 19-27
Екс-тренер збірної – про виступ синьо-жовтих на Євро.

Заслужений тренер України Мирон Маркевич ексклюзивно для Sport.ua прокоментував виступ національної збірної України з футболу на груповому етапі фінальної частини чемпіонату Європи в Німеччині:

«Звичайно, дуже розчарований. З таким підбором виконавців в українців не повинно було бути проблем з виходом з групи. Все зіпсував стартовий поєдинок з румунами, де, складається враження, не обійшлося без недооцінки суперника.

Все ж, другий тайм наступного матчу з словаками давав підстави сподіватися, що ще не все втрачено й підопічні Сергія Реброва зможуть взяти гору над бельгійцями, які останнім часом не вражають. На жаль, далася взнаки відсутність травмованих Віктора Циганкова та Михайла Мудрика, переконаний, їхня швидкість та креативність особливо стали б у пригоді після перерви, коли бельгійці виглядали втомленими.

Проте маємо те, що маємо. Доводиться достроково залишати Євро. Детальний аналіз виступу української збірної ще попереду, але очевидно, що ключові гравці виступили гірше, ніж очікувалося. Прикро, коли надії не сповнюються».