Заміна Григорчуку? Джерело повідомило, що «Чорноморець» очолить легенда клубу

Футбол України 28 Червня, 14:50 193
Заміна Григорчуку? Джерело повідомило, що «Чорноморець» очолить легенда клубу | 19-27
Новим головним тренером одеського «Чорноморця» може стати їх колишній нападник Олексій Антонов, який входив до тренерського штабу екскерманича «моряків» Романа Григорчука.

За інформацією журналіста-блогера та коментатора Михайла Співаковського новим головним тренером Чорноморця може стати Олексій Антонов.

«Прізвище, яке я чув максимальну кількість разів зі своїх джерел – це Олексій Антонов. З одного боку, ніби логічно, адже людина була в. о. певний період і зараз працювала у клубі.
З іншого боку, якась фантастична мура, бо Антонов 16 червня офіційно пішов із клубу. Не знаю, яка там є офіційна версія. Наскільки я знаю, це а-ля «я втомився, я йду». І пішов він, маючи на той момент пропозицію Олександрії.

Передбачалося, що Антонов керуватиме процесом, поки Ротань, Кравченко і, я гадаю, Євген Гресь будуть на Олімпіаді. Тобто в Антонова зараз контракт з новим клубом. Авторитетні джерела стверджують, що Антонов однією ногою – головний тренер Чорноморця», – сказав Співаковський в ефірі програми ТаТоТаке на ютубі.