Український володар ЗМ розповів, за кого вболіватиме на Євро-2024

Євро-2024 28 Червня, 14:52 177
Український володар ЗМ розповів, за кого вболіватиме на Євро-2024 | 19-27
Легендарний український футболіст Ігор Бєланов розповів, за кого вболіватиме на Євро-2024 після вильоту національної збірної України.

– Гра грузинів стала справжнім сюрпризом на груповому етапі чемпіонату Європи. Виграти у такого грізного суперника, як збірна Португалії на чолі з Криштіану Роналду дорогого вартує...

– Я ще до чемпіонату Європи говорив, що це темна конячка, яка здатна на сюрпризи. Так і вийшло. Грузини показали, наскільки можна бути згуртованими і як потрібно битися за результат, за своє місце у складі і за рідну країну.

– Яким вам бачиться подальший перебіг подій на континентальній першості?

– Усе настільки непередбачувано, що навіть не знаю, як розгортатимуться події далі. Бачу, що самовіддача і честь своєї країни мають неабияке значення у боротьбі на футбольному полі. На цьому турнірі пересвідчивсь, що не так все просто.

– За кого після вибування України з турніру тепер вболіватимете?

– За грузинів, звичайно ж! У поєдинку 1/8 фіналу з Іспанією їм буде дуже важко, що й казати! Але у грузинської збірної воротар – божевільний! Що творить Мамардашвілі у воротах у кожному матчі – це просто фантастика! Він мені дуже сподобався. Він може стати найкращим голкіпером чемпіонату Європи. Якщо, звичайно, іспанці не обіграють грузин переконливо.