Чому Григорчук покинув «Чорноморець»? Журналіст розказав всю правду про відомого тренера і клуб

Футбол України 28 Червня, 17:43 247
Чому Григорчук покинув «Чорноморець»? Журналіст розказав всю правду про відомого тренера і клуб | 19-27
Журналіст Михайло Співаковський розповів деталі ситуації в одеському «Чорноморці», що призвела до відходу Романа Григорчука з посади головного тренера команди.

Нещодавно стало відомо, що український фахівець Роман Григорчук покинув одеський Чорноморець, підписавши контракт з азербайджанським Нефтчі.

Журналіст Михайло Співаковський розповів, чому тренер ухвалив таке рішення, адже він вже розпочав займатися комплектацією «моряків» на наступний сезон.

«Григорчук, який хотів побудувати [команду] у своєму улюбленому місці, дає шанс керівництву. Зі своїми помічниками він до двох годин ночі не спали щодня, переглядаючи новачків.

Що вони отримали у підсумку? Підписання Рудька та Бутка, продовження контракту з Бадібангою і деякі шанси викупити в Олександрії Авагімяна. Перед останнім двома були борги».

Через репутацію керівників клубу, мало гравців солідного рівня погоджувалися на перехід до одеського колективу.

Саме через це Григорчук і наважився покинути Чорноморець, оскільки знову не мав змоги зібрати команду, яку він хотів би бачити.

«Вони проводили перемовини, за моєю інформацією, і з Тотовицьким, і зі Степанюком, і з Вантухом. Проте вийшла ситуація, що через репутацію цього Чорноморця, з цим керівництвом, через борги – люди відмовлялися.
Терпець увірвався. Я тут Григорчука розумію», – сказав Співаковський для ютуб-каналу «ТаТоТаке».