Рубчинський назвав двох гравців «Динамо», які допомогли йому перейти до киян

Динамо Київ 5 Липня, 09:45 3991
Рубчинський назвав двох гравців «Динамо», які допомогли йому перейти до киян | 19-27
Новачок київського «Динамо», півзахисник Валентин Рубчинський, в ефірі клубного Youtube-каналу «біло-синіх» розповів про свої перші дні в столичній команді.

— Мене дуже добре прийняли в команді. Як гравці, так і тренерський штаб. Усе добре, усе сподобалося. Тому дуже задоволений тут опинитися.

— Як даються тобі перші тренування разом із «Динамо»?

— Трошки важкувато, тому що команда більше готова, ніж я. Буду потроху їх наздоганяти, щоб кондиції були такі самі, як і у всіх.

— Специфіка тренувань у «Динамо» відрізняється від того, що було в «Дніпрі-1»?

— Так. Тут усе більш інтенсивно. Бігати багато треба. Потроху входжу в режим, і буде все добре.

— В УПЛ у тебе поки один забитий м’яч, і він — у ворота «Динамо»...

— Це була моя дебютна гра в УПЛ і так вийшло що одразу забив «Динамо». Дуже приємно, що перейшов у цей клуб. А той гол, думаю, ні на що не впливав. Але про перехід у «Динамо» тоді я навіть не думав, усіма думками був із «Дніпром-1», здавалося, що ще довго гратиму в цій команді. Але так вийшло, що перейшов у «Динамо».

— Що для тебе означає перехід у «Динамо»?

— Це великий клуб із великим ім’ям. Амбіції команди завжди дуже високі, вона хоче перемагати в кожному матчі, а завоювання трофеїв стоїть на першому плані. Тому дуже приємно перейти в таку команду.

— Як ти дізнався, що «Динамо» тебе запрошує?

— Мої агенти зв’язалися зі мною, сказали, що «Динамо» запропонувало перейти. Я довго не вагався: пару днів минуло, і я зрозумів, що хочу тут грати.

— На твоїй позиції висока конкуренція. Ти готовий до неї?

— Готовий. Якби я не був готовий до цього, то не перейшов би сюди. Буду конкурувати з усіма, старатися і прагнути грати якомога більше. Мені буде дуже приємно, якщо я виграватиму конкуренцію в таких гравців.

— Наразі з ким найбільше спілкуєшся в команді?

— Я дуже добре спілкуюся з Ванатом і Бражко, Нещеретом. Вони дуже зраділи, просили, щоб я переходив у «Динамо». Мені дуже приємно, що вони і вся команда зустріли мене дуже-дуже добре.

— Кому першому з гравців «Динамо» ти написав про свій перехід?

— У мене хлопці запитували — що, коли. І Бражко, і Ванат. І коли я підписав контракт із «Динамо», я повідомив хлопцям. Вони зраділи.

— Ванат і Бражко переконали тебе перейти в «Динамо»?

— Не сказав би, що переконали. Але допомогли. Хоча, звичайно, з їхнього боку була ініціатива, вони запрошували мене в колектив. Це теж допомогло мені обрати цю команду.

— ЗМІ писали, що в тебе був багатий вибір клубів, куди можна було перейти. Чому вибір припав на «Динамо»?

— Мені завжди подобалися гра «Динамо» і сам клуб, я з дитинства вболівав за цю команду. Тому щойно мені запропонували перейти в «Динамо», я одразу, без вагань, зрозумів, що хочу сюди.

— Хто твій улюблений гравець «Динамо»?

— Напевно, як і у всіх, — Андрій Шевченко, Андрій Ярмоленко. Потім уже «свої» пішли, Віктор Циганков...

— Саме тому ти обрав 15-й номер?

— Ні. Який мені запропонували, той я й узяв.

— Які в тебе очікування від нового сезону в чемпіонаті України та Лізі чемпіонів?

— Дуже хороші. Минулого сезону я грав у кваліфікації Ліги чемпіонів із «Дніпром-1». Нам не вдалося пройти далі. Зараз сподіваюся, що з «Динамо» результат буде кращим: хотілося б потрапити в основну сітку єврокубків, але найкраще — потрапити в основний етап Ліги чемпіонів.

— Повертаючись до позиції на полі. Піхальонок сказав, що в тебе схожий стиль із Шапаренком. Згоден із цим?

— Я не знаю, наскільки ми схожі. Ми грали один проти одного, тож можу сказати, що стилі трохи схожі. Але в кожного є щось своє.

— Три найсильніші твої якості? І в чому тебе необхідно покращувати себе?

— Найсильніші якості — це, напевно, дриблінг, пас і прийняття рішень. А додати треба в упевненості та в активності на полі, потрібно грати до кінця, не розслабляючись, навіть коли здається, що гру вже зроблено.

— Наскільки для тебе важливо забивати голи?

— Безумовно, завжди приємно забивати. Це завжди класно! Особливо, якщо твої голи приносять перемогу команді. До цього моменту я забивав не так багато, як того хотілося, але зате я виконував на полі трохи іншу роботу, яка теж допомагала команді. А м’ячі забивали вже інші гравці. Сподіваюся, в «Динамо» в мене з реалізацією буде краще.