Колишня зірка «Динамо» і збірної України гратиме за новачка другої ліги? В клубі розставили всі крапки у питанні

Динамо Київ 7 Липня, 11:42 756
Колишня зірка «Динамо» і збірної України гратиме за новачка другої ліги? В клубі розставили всі крапки у питанні | 19-27
Футболіст «Колоса-2» Олексій Дитятьєв висловився стосовно того, чи завершив уже кар'єру Євген Хачеріді та чи може ексзахисник збірної України виступати поруч з ним.

Нещодавно стало відомо, що чемпіон Київщини Штурм Іванків припинив своє існування, ставши частиною Колоса-2, який буде виступати у Другій лізі.

В минулій кампанії за Штурм грав Євген Хачеріді, який нині є селекціонером у Динамо.

Захисник тепер вже Колоса-2 Олексій Дитятьєв висловився стосовно того, чи продовжить свої виступи за команду Хачеріді.

«Це буде залежати від Жені. Його будуть раді бачити в команді, але ж треба розуміти, що це вже професійний рівень. І якщо в аматорах була можливість, наприклад, не прийти на тренування, то тут її немає.

А поєднувати його роботу та щоденні зайняття з командою буде важкувато. Тому не знаю, чи захотів би він це все поєднувати».

Окрім цього, Олексій відповів, чи закінчив уже кар'єру Хачеріді, чи ще ні.

«Мені здається, що коли він скаже, що закінчив – тоді це й відбудеться. А поки, бачите, залишає за собою шлях назад. Футболістам дуже важко закінчувати. Тому й ніхто не хоче про це говорити. А раптом щось станеться і Женя скаже: «А я ще хочу пограти»?», – сказав Дитятьєв для «УФ».