«Полісся» хоче переписати історію українського футболу: віцепрезидент клубу озвучив шалену задачу на новий сезон

Футбол України 7 Липня, 21:53 179
«Полісся» хоче переписати історію українського футболу: віцепрезидент клубу озвучив шалену задачу на новий сезон | 19-27
Віцепрезидент «Полісся» Володимир Тесля поділився неймовірними амбіціями клубу вже на найближчу перспективу. Житомиряни хочуть швидко увійти в історію.

Минулий сезон став для Полісся першим в УПЛ, однак вони одразу зуміли вийти до єврокубків, посівши п'яте місце. І зупинятися на цьому не планують.

Віцепрезидент клубу Володимир Тесля заявив, що вже найближчим часом житомиряни хочуть вийти в Лігу чемпіонів.

«Ліга чемпіонів? Звичайно, вже наступного сезону. У наступному сезоні задача – забивати мінімум 70 голів, а якщо ми заб'ємо 70 голів, то будемо боротися за перше-друге місце – це Ліга чемпіонів, тому час йде дуже швидко».

Функціонер також більш детально пояснив цілі клубу на кампанію 2024/25.

«Наше мінімальне завдання на наступний сезон – виграти Кубок України і виграти чемпіонат України. Але це мінімально, бо далі в нас Ліга чемпіонів, от там треба буде вже дивитися. Це нормальна історія».

Велики амбіції Полісся має і в Лізі конференцій.

«Така сама історія. Сподіваємося, що зробимо президенту на день народження подарунок, а у нього 27 травня день народження. А всі фінали припадають на 25-26 число. Якраз зробимо йому подарунок, і Лігу конференції виграємо», – приводить слова Теслі клубна пресслужба.