«Дурень і пліткар!». Буряк жорстко відреагував на історію Циганика про його конфлікт з Шевченком

Збірна України 8 Липня, 10:16 21919
«Дурень і пліткар!». Буряк жорстко відреагував на історію Циганика про його конфлікт з Шевченком | 19-27
Колишній головний тренер національної збірної України Леонід Буряк прокоментував чутки про конфлікт з легендарним українським нападником Андрієм Шевченком у матчі відбору до Євро-2004 проти Іспанії (2:2).

– Леоніде Йосиповичу, Ігор Циганик у своїй програмі сказав, що під час матчу з Іспанією у відборі на Євро-2004 у Вас був конфлікт із Андрієм Шевченком. Це правда?

– Нехай Циганик плітками не займається. Він і ще дехто, не буду називати прізвищ, чуючи дзвін, пишуть усіляку гидоту. У мене жодних конфліктів із Шевченком ніколи не було.

– Після того, як Ви замінили Шевченка, іспанці забили нам два голи. Циганик сказав, що після цього Шевченко почав кричати на Вас: «Так робити не можна. Це катастрофа», і кинув куртку.

– Дурень і пліткар! Це все, що я можу сказати про Циганика.

– А як усе було насправді під час матчу з Іспанією, чому Ви замінили Шевченка і що він сказав?

– Я навіть не хочу це обговорювати. Хто такий футболіст і хто такий тренер? Це різні статуси, тому я здивований, що таке пишуть. Кому футболіст може кричати? Ви чули, щоб якийсь професійний футболіст кричав на тренера, не підбираючи слів? Я, наприклад, не чув. Тому нікого не слухайте. Жодних конфліктів у мене не було.