Планшет упав і пошкоджений: що робити?

Інші новини 9 Липня, 15:07 123
Планшет упав і пошкоджений: що робити? | 19-27
Сьогоднішня тенденція така, що майже в будь-кого є планшет, ноутбук або інший портативний пристрій.

Найімовірніше, кожен користувач стикався або чув від знайомих про неприємності, пов'язані з пошкодженням екрана на планшеті після його падіння. Якщо щось подібне станеться, виникає цілком доречне запитання: а що тепер? Варіанти вирішення проблеми розглянемо далі.

Звернення до сервісного центру чи ремонт своїми руками?

Перший варіант, який спадає на думку, це звернутися до офіційного сервісного центру. Однак класична гарантія не поширюється на механічні пошкодження, спричинені неправильним використанням. У цьому випадку вам не пощастило і єдине, що залишається - купити дисплей для планшета і встановити його самостійно, або скористатися послугами фахівців. Наприклад, вiдновлення екрана шляхом замiни тачскрiна зроблять тут https://www.aks.ua/remont-telefony/zamena-tachskrina.html.

Якщо вирішили виконати ремонт у сервісному центрі, то попередньо зробіть резервну копію всіх даних. Дуже часто під час ремонту можуть виконати, так зване, скидання до заводських налаштувань, під час якого видаляються всі дані, що зберігаються в пам'яті пристрою.

Також рекомендуємо подумати після купівлі мобільного пристрою про розширену гарантію від виробника або про страховку.

Продаж несправного обладнання

Якщо бажання відновлювати пошкоджений планшет немає, то задумайтеся про його продаж на вторинному ринку. Найшвидший спосіб позбутися такого пристрою - розмістити його на рекламних серверах, таких як ОЛХ тощо. Насправді є тисячі зацікавлених перекупів, які з радістю куплять ваш планшет, відновлять його і потім вигідно продадуть. Тож вам не знадобиться багато часу, щоб позбутися пошкодженого планшета. Але не забудьте видалити всі дані перед продажем.

Профілактичні заходи

Щоб не пошкодити дисплей, бажано заздалегідь оснастити його захисним аксесуаром, наприклад, захисною плівкою або склом. Додатковий захист знижує ймовірність пошкодження дисплея, запобігає появі подряпин на дисплеї, а за наявності олеофобного покриття, активно перешкоджає утворенню відбитків пальців. Ціна на небрендовані плівки стартує від 50 грн, а на брендові аксесуари обчислюється вже в сотнях.

Також бажано оснастити планшет захисним чохлом. Додатковий кейс захищає як дисплей, так і основну частину корпусу.