Футбол України 10 Липня, 10:42 210
«Рух» зазнав поразки від хорватського «Хайдука», «ЛНЗ» Черкаси переграв «Оболонь» у домашньому матчі: спаринги клубів УПЛ | 19-27
Українські клуби продовжують підготовку до нового сезону через товариські матчі.

Літні збори, товариські матчі клубів УПЛ

Рух – Хайдук Спліт (Хорватія) – 1:3

• Голи: Притула, 62 – Шошич, 35, Дурдов, 66, Скоко, 72

ЛНЗ Черкаси – Оболонь – 2:0

• Голи: Муравський, 84, Каплієнко, 90

Рух на зборах у Словенії зіграв свій третій спаринг. Сьогодні суперником львівʼян став Хайдук Спліт із Хорватії. Суперник вийшов вперед вже на 29-й хвилині зустрічі. Рух зміг відповісти лише у другому таймі, коли Притула на 62-й хвилині пробив з лівої ноги у дальній кут воріт. Однак хорвати не розгубились і через 6 хвилин забили другий мʼяч у ворота Руха. Пізніше Хайдук подвоїв свою перевагу над українським клубом, встановивши остаточний рахунок 3:1.

У другому товариському матчі ЛНЗ Черкаси обіграв Оболонь. Перший тайм завершився без голів, але в другій половині зустрічі Муравський відкрив рахунок на 84-й хвилині ударом головою після подачі з лівого флангу. Наприкінці основного часу Каплієнко подвоїв перевагу команди, підібравши м’яч у штрафному майданчику та пробивши у дальній кут воріт.