Кучер оцінив майбутнє Піхальонка і Рубчинського, які перейшли до «Динамо»

Динамо Київ 10 Липня, 15:33 1319
Кучер оцінив майбутнє Піхальонка і Рубчинського, які перейшли до «Динамо» | 19-27
Тренер – про перспективи колишніх підопічних по дніпровській команді.

Колишній головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер висловив думку щодо потенціалу Олександра Піхальонка та Валентина Рубчинського, які цього літа змінили дніпровський клуб на київське «Динамо».

– Які перспективи Піхальонка в Динамо, враховуючи, що в центрі у киян трохи перебір із півзахисниками?

– Якщо Динамо купило Піхальонка за такі гроші, то він буде грати, я в цьому впевнений, інакше не бачу сенсу в цьому трансфері. Піхальонок точно не гравець для лави запасних, він – основний. Думаю, Шовковський знайде для нього місце на полі.

– Піхальонку вже 27 років. Як думаєте, чи не зробив він помилку, що не спробував свої сили за кордоном?

– Це його рішення, йому видніше. Думаю, якби він хотів у Європу, то поїхав би. Упевнений, що Піхальонка хотіло підписати не тільки «Динамо», а й європейські клуби. Але Динамо – гранд українського футболу, постійно бореться за чемпіонство, виступає в єврокубках, тому Саша ухвалив непогане рішення, залишившись в Україні.

– Вам не прикро, що Піхальонок не потрапляє до збірної України?

– Для цього є Ребров і його помічники, які викликають гравців. Звичайно, мені б хотілося, щоб Піхальонок грав у збірній. Але, напевно, на цьому етапі в національній команді є сильніші футболісти на його позиції. До того ж, у Саші була травма, можливо, через це його і не викликали на Євро. Моя думка, що Піхальонок – це гравець збірної.

– Також у Динамо перейшов ще один ваш колишній підопічний – Рубчинський. Які в нього шанси заграти в київській команді?

– Валік – дуже хороший і працездатний футболіст, він завжди спокійний і скромний. Думаю, Динамо зробило правильне рішення, підписавши Рубчинського.

– Його підписали на перспективу чи для основи?

– Будемо дивитися по ходу чемпіонату. Валік такий футболіст, що буде боротися за місце в складі.