Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Падерборн»

Динамо Київ 10 Липня, 21:24 7843
Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Падерборн» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий аналізує безгольову нічию в матчі «Динамо» - «Падерборн».

Стисло після першого тайму (0:0):

⁃ без радикальних змін у т.з. «структурі», якщо Бражко вільний в центрі, то отримує пас, якщо закритий, то сідає хтось з інсайдів

⁃ почав Піхальонок, як ЛЦП, однак вже з 10 хвилини пішов на ПЦП замість Буяльського, який перемістився на ЛЦП

⁃ в першу лінію пресингу частіше підіймався Буя (якщо 4-4-2), але схоже ситуативно все може змінюватися

⁃ Малиш грав в Костюка ЦЗ, тому не бачу проблеми взагалі, особливо, коли треба грати з мʼячем; очевидно, що Пашку буде важко навіть за лавку змагатися, однак краще в таких матчах грати малим, ніж умовного Шепелєва ставити туди

⁃ за перші 15 хвилин згадати варто хіба передачу Дубінчака, розкішний пас, наче ніж крізь масло, вертикальне відкривання Піхальонка та спробу передачі на Ваната

⁃ попри факт, що це лише перший матч, а збори тиждень, як стартували, спробували навіть трішки потиснути на чужу половину, це дивує, бо за діда в перших поєдинках грали фізично мертві та виснажені

⁃ респект Кабаєву, продовжує набирати бали в моїх очах, після зміщення не лупанув, як зазвичай, а віддав Бражку, і вже той влупив

⁃ 20 хвилина, Буяльський сідає на свою половину для розіграшу, хз, подивимося наскільки це рентабельно

⁃ Шовковський знову приємно дивує, дав по 30 хвилин трьом збірникам; не мордує повний тайм та не дає зовсім чілити без ігрового навантаження

⁃ Андрієвський у гру не увійшов зовсім, тож шанси Михайленка на роль бекапа Бражка не виглядають примарно

⁃ загалом типовий перший матч на зборах, якщо грати не з якимось Інгульцем, а з цілком пристойним суперником

Стисло після другого тайму (0:0):

⁃ після перерви та деякого пожвавлення на 5-7 хвилин, знову притаманна першим матчам кволість

⁃ так, все, як завжди і дива не сталося, щось прогнозувати ще важко, бо змінитися може купа різних чинників

⁃ загалом ствердно можна говорити лише за проблемний центр захисту, бо хоча б раз за тайм стабільно когось із суперників забували в хорошій позиції, гравці Падерборну пробачили, хтось «незламно потужний» не пробачить.