Футбол України 11 Липня, 08:42 194
«Кривбас» влаштував перестрілку з «Янг Бойзом», «Полісся» розбило «Верес», «Карпати» відпустили «Агробізнес»: спаринги клубів УПЛ | 19-27
Українські клуби продовжують підготовку до нового сезону через товариські матчі.

Літні збори, товариські матчі клубів УПЛ

Янг Бойз (Швейцарія) – Кривбас – 2:2

• Голи: Вакулко, 5, Кожушко, 72 – Лаупер, 8, Аджам, 25

Верес – Полісся – 1:4 (тривалість гри 4 x 30 хвилин.)

• Голи: ГНП, ?

Другий спаринг на словенських зборах Кривбас провів проти чемпіона Швейцарії Янг Бойз. Матч завершився бойовою нічиєю 2:2: Вакулко відкрив рахунок на 5-й хвилині, але Янг Бойз швидко відігрався та вийшов вперед завдяки голам Лаупера і Хаджама. На 72-й хвилині Кожушко зрівняв рахунок після передачі Твердохліба, встановивши остаточний рахунок.

У другому поєдинку Полісся розгромно перемогло Верес. Житомирці відкрили рахунок на 2-й хвилині завдяки голу Жоао Віалле. У другій половині гри Полісся збільшило перевагу до 3:0 завдяки голам Ернандеса і Кушніренка, який пізніше відзначився ще одним голом, встановивши рахунок 4:0. Наприкінці гри Гайдучик реалізував пенальті та підсумував матч 1:4.

А от Карпати зіграли з Агробізнесом внічию. Перший небезпечний момент створили «леви» – Мірошніченко не реалізував штрафний. На 24-й хвилині Шах відкрив рахунок. Вже через 15 хвилин Волков зрівняв. У другій половині матчу Підківка неодноразово рятував Агробізнес, зокрема відбивши удари Невеса і Альвареса. Наприкінці гри Стеніо міг принести перемогу Карпатам, але знову був зупинений Підківкою.

Минай з Буковиною не зуміли визначити переможця. Атака Буковини на 35-й хвилині завершилася чітким ударом у ворота суперника – 1:0. Закарпатський клуб уникнув поразки завдяки реалізованому Тищуком пенальті, призначеному за гру рукою у штрафному майданчику.

Лівий берег переграв молодіжну команду Шахтаря. Когут відкрив рахунок вже на 18 хвилині. А за мить до кінця основного часу Співаков зміг подвоїти перевагу, встановивши остаточний рахунок 2:0.

Нива Тернопіль зіграла з дебютантом Першої ліги Звягелем. Команда з Тернополя відкрила рахунок вже на 13-й хвилині завдяки голу Галадейя. Однак наприкінці першого тайму Кисленко зрівняв рахунок з пенальті. У другому таймі відзначався лише Звягель, гравці якого відправили ще один м’яч у ворота суперника. У компенсований час Мисик подвоїв перевагу Звягеля над Нивою та встановив остаточний рахунок 3:1.

У другому матчі навчально-тренувальних зборів Ворскла зустрілася з місцевим клубом Ужгород. Гра пройшла в форматі трьох таймів по 30 хвилин кожен, при цьому команди мали можливість проводити необмежену кількість замін. В обох командах вийшли на поле змішані склади. Єдиний гол матчу забив захисник, який нещодавно прибув на оглядини до полтавського клубу.